KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 94)

Galgano International

Galgano International
 • Lokacioni:roma, Itali
 • Adresa:Via Po
 • Web:

Grup i rƫndƫsishme ndƫrkombƫtar, kƫrkon kandidate tƫ diplomuara pƫr njƫ detyrƫ tƫ pƫrhershme si pƫrfaqƫsuese zyrtare pƫr zhvillimin...

GAMA

GAMA
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Ndermarrje tregtare private

GAMAGROUP

GAMAGROUP
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

gap international L.L.C

gap international L.L.C
 • Lokacioni:Muscat / Oman, Shqipėri
 • Adresa:111, Hai Asim Rumais Barka P.O.Box: 1834, P.C:111, Oman
 • Industria:Industri/Prodhimtari
 • Web:http://www.gapmuscat.com

GAP INTERNATIONAL L.L.C. is a market leading textile producer in Oman.

Gap International L.L.C

Gap International L.L.C
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, PO BOX 1834 MUSCAT SULTANATE OF OMAN, MUSCAT
 • Industria:Industri/Prodhimtari
 • Web:http://www.gapmuscat.com

gastronomi

gastronomi
 • Lokacioni:prishtin, Kosovė
 • Adresa:18.000, prishtin
 • Web:http://faq

po jami jusufi

Gazeta Ditore

Gazeta Ditore

Gazeta Ditore ofron vende pune pėr 20 agjentė tė marketingut. Aplikantėt tė plotėsojnė kėto kushte: Tė kenė mbaruar sė paku shkollėn e mesme...

Gazeta Express

Gazeta Express

Gazeta ditore Express ƫshtƫ botim i kompanisƫ MediaWorks, e themeluar vitin e kaluar nga njƫ grup gazetarƫsh dhe redaktorƫsh mƫ nƫ zƫ tƫ...

Gazeta javore ''Ferpress''

Gazeta javore ''Ferpress''
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Prishtine
 • Industria:Marketing
 • Web:

Gazeta Lajm

Gazeta Lajm
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Adresa: Rruga UĒK, Nr. 58 Prishtinė
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://www.gazetalajm.info

Gazeta Lajm

Gazeta Lajm
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Rruga "Meto Bajraktari" 18 - 1, Prishtinė
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

GC&DA LLC

GC&DA LLC
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:60000, Headquarter Str. "Bulevardi i Pavarėsisė" ,II/2 Gjilan,Republic of Kosovo,60000 Phone: +381 (0) 280 322 321 E-Mail: hr@gcda-ks.biz Prishtina Branch Str. "Lidhja e Lezhės", no.4, 2nd floor/5 Prishtina,Republic of Kosovo,10000 Phone: +381 (0) 38
 • Industria:Kėshillim
 • Web:http://www.gcda-ks.biz

Global Consulting & Development Associates LLC is a leading provider of high quality consulting services. We utilise our extensive knowledge and...

GC-DA Global Consulting & Development Associates LLC

GC-DA Global Consulting & Development Associates LLC
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:60000, Str.Bulevardi i Pavarėsisė II/2,
 • Industria:Kėshillim
 • Web:http://www.gcda-ks.biz

Global Consulting & Development Associates LLC is a leading provider of high quality consulting services. We utilise our extensive knowledge and...

Gearsup Solutions

Gearsup Solutions
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Bregu i Diellit, Hyzri Talla 18
 • Industria:Edukim/Trajnim
 • Web:

GeCo

GeCo
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

Gefir Technology

Gefir Technology

Tecnologi te shekullit 21Ā° per energjine dhe ambientin

Gegolli

Gegolli
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:1, Prishtine, te santea
 • Industria:Shitblerje
 • Web:

Furre buke dhe pastiqeri

GEKOS

GEKOS
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:Prishtinė, Prishtinė
 • Web:

General Call

General Call
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Work as a call agent from home . Send your CV at : info.generalcall@gmail.com The CV must contain an actual picture of you if the CV doesn't...

General Invest Group Sh.p.k

General Invest Group Sh.p.k

* Ndertim i Larte dhe i Ulet; * Projkte te ndertimit ne fushen e telekomunikacionit; * Pune te tjera ndertimore...


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.