KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 63)

Hair Clinic

Hair Clinic
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Kompleksi "Kroi i Bardhe", prane Postes Kryesore, Dardani, Prishtine.
 • Industria:Shėrbime Shėndetsore
 • Web:

Ordinance e specializuar ne mbjelljen dhe trajtimin e flokut.

Hair Clinic Prishtina

Hair Clinic Prishtina

Oferte punesimi Clinika ā€œHair Clinicā€ Prishtina , kerkon te punesoje nje administratore zyre me eksperience . Kerkesat...

haki

haki
 • Lokacioni:vushtrri, Kosovė
 • Adresa:17 qershori vushtrri
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

HandiKOS

HandiKOS
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Dardania 4/7 lam. D-2
 • Web:

Hani i Mbretėrve

Hani i Mbretėrve
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:60000, Dardania I 3/1
 • Web:

Kafe Bar & Piceri

Happy Bet

Happy Bet

ā€œHappy Betā€ is an international betting company providing bet services throughout Europe.

Harri Lena Sh.p.k

Harri Lena Sh.p.k

hasan

hasan
 • Lokacioni:tirane, Shqipėri
 • Adresa:3855, tirane
 • Web:

Ofrohen Vende pune nga shtepia,mjafton te keni njohuri baze kompjuterike dhe nje linje interneti dhe 2-3 ore pue ne dite ju mun te fitoni 80...

HCC d.d.

HCC d.d.
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

IT - Interneti, E-tregtia; Punėt nė IT dhe Telekomunikacion

Head Hunter Albania

Head Hunter Albania
 • Lokacioni:Tirane , Shqipėri
 • Adresa:1001, Rr. Kristo Luarasi, prane liqenit artficial,tirane
 • Industria:Marketing
 • Web:

Hapesira te reja punesimi si ; Agjent Telefonik ne gjuhet ; - GJERMANISHT, - ITALISHT, - SPANJISHT , Ju ofrojme; ...

Health & Beuty Systems

Health & Beuty Systems

Kompani gjermane, sektor ne rritje te shpejt ,kerkon Agjent shitjesh, bashkepunetore qe jane shume te motivuar. Fitime te pakufizuar...

Heifer International Kosova

Heifer International Kosova

Hekurudhat e Kosovės

Hekurudhat e Kosovės

Helen O'Grady Drama Academy

Helen O'Grady Drama Academy
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Kampusi i Kolegjit Universum, Ulpiane
 • Industria:Edukim/Trajnim
 • Web:

Akademia Nr 1 ne Bote per Drama dhe Aktrim

Helen O'Grady Drama Academy Kosova

Helen O'Grady Drama Academy Kosova

Helen O’Grady Drama Academy ėshtė programi mė i suksesshėm nė botė i cili ofron zhvillim personal tė fėmijeve duke pėrdorur dramėn dhe aktrimin...

HELVETAS Swiss Intercooperation Kosovo

HELVETAS Swiss Intercooperation Kosovo
 • Lokacioni:Pristina, Kosovė
 • Adresa:10000, Nazim Gafurri Str. Nr. 33,
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:

Position: Receptionist / Office Clerk HELVETAS Swiss Intercooperation Kosovo has an open position for Receptionist...

HEMEL

HEMEL
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10 000, Ēagllavicė, Prishtine
 • Web:

Hercules Services

Hercules Services
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

Societą IT ricerca per la propria sede di Tirana operatori da inserire nell’organico. Si richiede ottima conoscenza...

heritage

heritage

kompani projektimi, ndertimi, shitje

Hertz Rent A Car

Hertz Rent A Car
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

Hertz rent a car


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.