KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 139)

I AM Property

I AM Property
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:10001, Rr. Vaso Pasha nr. 22 Tirana
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:

Stanco del solito lavoro senza possibilitą di crescita, allora questo articolo fa proprio al caso tuo! Azienda Leader in ITALIA...

I.C.T.S. AlbWeb.com - PR

I.C.T.S. AlbWeb.com - PR

AlbWeb.com ƫshtƫ firmƫ e cila ofron qƫ prej vitit 1999 ekskluzivisht Web & IP Hosting, Domain Registration, Multimedia &amp...

ibadikompani

ibadikompani
 • Lokacioni:Prishtina, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

IBCM

IBCM

The International Business College Mitrovica (IBCM) is a teaching institution for students at 18+ which offers internationally recognised 2 year...

IBF Instituti per Banka dhe Financa

IBF Instituti per Banka dhe Financa

Ofrojme kualifikimin NEPUNES I SHERBIMEVE BANKARE. Intsituti eshte i akredituar nga Autoriteti Kombetar i Kualifikimeve...

Ibsoft

Ibsoft
 • Lokacioni:Viti, Kosovė
 • Adresa:36000, Goshic Viti Kosov
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

I interesuar ne fushen e IT.

ICC-International Call Center

ICC-International Call Center
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine -Kosove
 • Industria:Internet Shėrbime
 • Web:

ICC-International Call Center

ICCED

ICCED

International Centre for Community and Enterprise Development

iContact

iContact
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa: SEDE 1: Rr.'Sami Frashėri', nr. 4, (pranė LSI-sė) Bllok. Tirana/Albania SEDE 2: Rr. 'Barrikadave', Pallati nr. 136, Kati i Dytė, Pėrball 'Vila 135' , Tirana/Albania
 • Industria:Marketing
 • Web:

iContact shpk, Azienda Italiana che da 4 anni opera nel mercato Albanese dei Contact Center.

ICT Education

ICT Education
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Rr.Ymer Kurti P5/3
 • Web:

Idea Consulting

Idea Consulting
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Lagjja Dardania Rr.Xhemajl Mustafa,Bll.9/2,Hy.3,Nr.1
 • Industria:Industri/Prodhimtari
 • Web:

Misioni i Kompanisė ” Sh.p.k ėshtė qė tė ofrojmė shėrbime kualitative tė dizajnuara nė bazė tė nevojave specifike duke krijuar klientė afatgjatė...

IDEA-A

IDEA-A
 • Lokacioni:Prishtina, Kosovė
 • Adresa:10000, rr. "Eqrem Qabej" lok.13
 • Industria:Shitblerje
 • Web:http://www.idea-a.com

“IDEA-A” ėshtė ndėrmarrje qė tregton material zyrtar dhe shkollor me shumicė dhe pakicė si dhe distributor i autorizuar i disa brendeve tė njohura...

Ideal Call

Ideal Call
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:1001, Prane 21 Dhjetorit, Tirane
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:

Call Center

Ideal2Call

Ideal2Call
 • Lokacioni:Prishtin, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtin: Te Posta e Madhe ( Te Kroni i Bardh Dardani/Ulpian)
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:

CALLCENTER-MITARBEITER GESUCHT Seriöses Unternehmen sucht ab sofort Mitarbeiter für Akquise Tätigkeit und Datenpflege in harmonischer...

IDS (intercom data service

IDS (intercom data service
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:27, Via " Ismail Qemali" n.27,2piano.(Vicino a Banca Intesa San Paolo), Tirana (ish Blloku" di fronte alla vila di Enver Hoxha) Cel. : 0696065410
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:http://www.ids.al

IDS, Intercom Data Service BLLOK Team Leader per la campagna LOCAL WEB,(offre soluzione web marketing per le attivitą...

Ids Edison Business

Ids Edison Business
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Rr. "Vaso Pasha" n.20 ish Universiteti Polis Tirana Albania
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.ids.al

I D S nje kompani lider ne fushen e marketingut kerkon operator telefonik. Ofrojme pagese fikse dhe bonuse konkuruese ne tregun e sotem te call...

IDS Vlore

IDS Vlore
 • Lokacioni:Vlore, Shqipėri
 • Adresa:9401, Rr."Hasan Kushta", Kompleksi Greenpace Tower Vlore
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.ids.al

Intercom Data Service Group, contact center leader ne fushen e telemarketing dhe teleselling, kerkon Operator telefonik te gjuhes italiane me...

Igli22

Igli22
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

Ikre Farm

Ikre Farm

IKS

IKS

Iniciativa Kosovare pƫr Stabilitet


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.