KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 17 nga 17)

Jaffa Food&Cake

Jaffa Food&Cake
 • Lokacioni:mitrovce, Kosovė
 • Adresa:Pikat tona gjenden ne qendrat tregtare ETC ne Mitrovice, Fushe Kosove, Ferizaj,Peje dhe Suhareke
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Restaurant express

Japan Tobacco International

Japan Tobacco International
 • Lokacioni:Prizren, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.jti.com

JTI - Japan Tobacco International is the international tobacco business of Japan Tobacco, the world's third largest industry player...

Java Dabba Doo

Java Dabba Doo
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

• Sehr gute Kenntnisse in kunden- und betriebsorientierter Softwareentwicklung von Java-Applikationen (JEE/JSE...

JAVA MULTIMEDIA PRODUCTION

JAVA MULTIMEDIA PRODUCTION
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, GARIBALDI 17
 • Industria:Juridike/Ligjore
 • Web:http://www.rrokum.tv

Government-owned corporation

Jaywalker Digital AG

Jaywalker Digital AG
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

Jaywalker Digital is a modern and professional Software Development Company in Switzerland. We love code and provide great digital products.

JCC - Joint Contracting Center

JCC - Joint Contracting Center
 • Lokacioni:Camp Bondstel, Kosovė
 • Adresa:09340, Bldg 1092B
 • Web:

Jens Automotive House

Jens Automotive House
 • Lokacioni:Prizren, Kosovė
 • Adresa:20000, Rr Ukė Bytyqi PN Te KFOR-i gjerman
 • Industria:Aviacion/Automobilistik
 • Web:http://www.jensautomotive.com

Jens Automotive House ėshtė kompani udhėheqėse nė tregun kosovar tė pjesėve automobilistike dhe vajrave sintetike duke ofruara origjinalitet dhe...

Jo Kompani

Jo Kompani
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtin , Matiqan
 • Industria:Shėrbime Shėndetsore
 • Web:

Kerkohet nje kujdestar Privat (Mashkull) per nje burr te moshuar me vendbanim ne Prishtine ne Matiqan , per perkujdesje personale dhe higjienike...

Jobbia Human Resources

Jobbia Human Resources
 • Lokacioni:Prishtina, Kosovė
 • Adresa:Not specified.
 • Web:

Kompania Jobbia Human Resources nga Norvegjia shpall Konkurs per punesim ne Norvegji. Te nderuar/a, Iu njoftojme se kerkojm kandidat...

JOLIX Company

JOLIX Company
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Pƫrfaqƫsuese e shumƫ kompanive tƫ njohura amerikane dhe gjermane.

Jomaservizi

Jomaservizi
 • Lokacioni:Milano, Itali
 • Adresa:Via Galatina, 167 73010 - Soleto(LE)
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.jomaservizi.it/

Joma Servizi fornisce servizi di consulenza specialistica per la progettazione, realizzazione ed il mantenimento di sistemi informativi in ambito...

JonaMed

JonaMed
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:1001, Autostrada Tirane-Durres, km2 (rruga dytesore ne te majte)
 • Industria:Shėrbime Shėndetsore
 • Web:http://www.jona-med.com

Jona Med ne Shqiperi, eshte themeluar si dege e Jona Med ne Kosove, e cila eshte nje kompani e re dinamike dhe ne rritje si kompani Farmaceutike...

JONI TRADE-TE

JONI TRADE-TE

OFROJME MJESHTER TE NIVELIT TE KUALIFIKUAR PER NDERTIMTARI INTERESI JONE ESHTE BASHKPUNIMI ME KORPORATAT TE CILAT PO EKZEKUTOJNE PROJEKTIN LOGCAP...

JONI-H SH.P.K.

JONI-H SH.P.K.

Kompania Joni-H Sh.P.K. ka perfaqesin ekskluzive per brendin e kafes Jolly Espreso

JT Software Development

JT Software Development
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Lagjja Arberia
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

Juku Branch

Juku Branch
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:4001, Shqiperi, Kosove, Maqedoni etj. Kudo ne Bote ku ka Shqiptar
 • Industria:Internet Shėrbime
 • Web:http://jukuardit.com

Ne jemi nje kompani e madhe qe operojme nga viti 1999 ne treg, e shtrire ne shume vende te botes si dhe ne 28 shtete te bashkimit europian...

jupi

jupi
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

asssssssss


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.