KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 119)

K AHEAD

K AHEAD
 • Lokacioni:+34679608431, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Qeveri/Sociale
 • Web:

We promote health, education and developement projects.

K&K Electronics Kosova

K&K Electronics Kosova
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Musine Kokollari nr.18
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Posedon dyqane ne te gjitha qytetet e Kosoves qe ofrojne paisje elektronike shtepiake nga brendet me te njohura.

K-trim

K-trim
 • Lokacioni:Vushtrri, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Kerkoj pune si Perkthyse Frangjisht-Shqip(Francais-Albanais). Di te flas Gjuhen Frange te lexoj te shkruj. Jame 23 Vjeqare jame njeri serjoz ne...

KAAD

KAAD
 • Lokacioni:Mitrovicė, Kosovė
 • Adresa:Mitrovicė
 • Industria:Juridike/Ligjore
 • Web:

Kosovo Agency for Advocacy and Development

Kadiu sh.p.k

Kadiu sh.p.k
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Zona industriale 317/3 Prishtine
 • Industria:Inxhiniering
 • Web:

Auto pjese

KAF

KAF

Shėrbime Kontabiliteti

KAF

KAF
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Ulpianė C2, Hyrja III Nr. 6 Bulevardi “Dėshmorėt e kombit”
 • Web:http://www.ikaf.org

Instituti pƫr Kontabilitet, Auditim dhe Financa

KAF Financial Group

KAF Financial Group
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Ulpiane, C2, H-III, Nr.6 Rr. Bulevardi "Deshmoret e Kombit" Prishtine, Republika e Kosoves
 • Industria:Kontabilitet
 • Web:http://www.kaf-ks.com

Sherbimet e auditimit Sherbimet e kontabilitetit Sherbimet e konsulences Sherbimet e trajnimeve

KAF Financial Group

KAF Financial Group
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Ulpianė C2, H-III, Nr.6, Prishtinė
 • Web:http://www.kaf-ks.com

Auditimi Kontabiliteti Konsulenca Trajnimi Rekrutimi

KAF Institut

KAF Institut
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, KAF Institut, Rr. Bulevardi "Dėshmorėt e Kombit", Ulpianė, C2, H-III, Nr.6, Prishtinė, Kosovė. Tel: 381 38 550 608 & Cel: +37744286629 Email: kafinstitut@gmail.com & web: www.kafinstitut.org
 • Industria:Edukim/Trajnim
 • Web:http://www.kafinstitut.org

Kush jemi dhe ēfarė bėjmė Instituti KAF (Instituti pėr Kontabilitet, Auditim dhe Financa) ėshtė krijuar pėr tė qenė njė Institut kyē pėr...

KALLUCI POL

KALLUCI POL
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Tirane
 • Web:

Shoqeri e Ruajtjes dhe Sigurise Fizike Elicensuar ne ruajtjen e objekteve publike dhe private.

KAPPAOIL

KAPPAOIL

VAJRA LUBRIFIKANTE PER AUTOMJETE

KAPPAOIL sh.a.

KAPPAOIL sh.a.
 • Lokacioni:DURRES, Shqipėri
 • Adresa:10000, L.14, RRUGA B.TUSHA, DURRES-ALBANIA
 • Industria:Industri/Prodhimtari
 • Web:

- Kompania KAPPAOIL sh.a. ėshtė themeluar nė vitin 1992 si kompania e parė vendase qėoperon nė sektorin e vajrave lubrifikantė, filtrave, graso...

Kasabank

Kasabank

Kasnecet e Ardhmerise

Kasnecet e Ardhmerise
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, St"Akademik Gazmend Zajmi" 39c
 • Web:

ā€œKasnecet e Ardhmeriseā€ is a humanitarian aid organization providing medical and public health assistance to those in greatest need and...

Kawa

Kawa
 • Lokacioni:Gjakove, Kosovė
 • Adresa:50000, Gjakove
 • Industria:Marketing
 • Web:

KaWa eshte kompnia me e sukseshme ne fushen e Telemarketing, (Call Center). Motoja: Udhetojme sebashku drejte suksesit

KayMobileCommunication

KayMobileCommunication
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, 73 Rr. Sulejman Vokshi 22-7
 • Industria:Marketing
 • Web:

Kaymobilecommunication eshte filial e kompanise zvicerrane ALVARO Gmbh (call center)

Kazino

Kazino
 • Lokacioni:FERIZAJ, Kosovė
 • Adresa:Deshmort e kombit
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Kerkoj 2 Puntore njera mbas dite dhe tjera paradite me nje orar 12oresh ne Kazino mosha e perferuar 20-25

KBT sh.p.k

KBT sh.p.k

KCCG

KCCG
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Industria:Rekrutim
 • Web:

Regrutojm kandidat me njohuri te larta te gjuheve te ndryeshme per Call Center dhe Agjent telefonjk nga shtepia.


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.