KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 68)

L&M

L&M
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Call Center

La Suisse Hotel

La Suisse Hotel
 • Lokacioni:Fushė Kosovė, Kosovė
 • Adresa:12050, Sllatinė
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

La Suisse Hotel, Sllatinė Recepcioniste (4), Kuzhinier (2), Ndihmės Kuzhinier (2), Banakierė (4), Ndihmės Banakier (2), Kamarierė (6)...

Lab Travel

Lab Travel
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Rruga" Abdyl Frashri" 100 m poshte librit universitar
 • Web:

Lactalis shpk Prishtina

Lactalis shpk Prishtina

Lactalis sh.p.k Prishtina ƫshtƫ kompani motƫr e DUKAT d.d. qƫ ka rolin e qendrƫs pƫr zhvillim dhe zgjerim tƫ industrisƫ sƫ qumƫshtit nƫ...

Lajm

Lajm
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Ulpianė D-9/I Nr.7 Prishtinė
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://www.lajm.net

Lajm Shqip

Lajm Shqip
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Tirane
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:

Language Translation Agency

Language Translation Agency
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10 000, Rruga Nena Tereze, p.n
 • Web:http://n/a

Laser Project Shpk

Laser Project Shpk

Kompania Laser Project Shpk me adrese ne Xhafzotaj , Autostrada Durres Tirane Km 4, Durres, ofron vend pune Inxhinier Mekanik...

Laserway

Laserway

Kerkohet sekretare mosha 25-40 vjec te jet e kominikueshme te njoh gjuhen angleze , si dhe njohuri baze kompjuterike...

Laura

Laura
 • Lokacioni:Lipjan, Kosovė
 • Adresa:Lipjan
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Pastruse

Laura Binxhija

Laura Binxhija
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Bregu i diellt, rr.-3, llam.-32,nr.-12
 • Web:

Private

LBG Communications

LBG Communications
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Kompani qe nder te tjera ofron sherbime te perkthimit, redaktimit, sekretariale etj

LC WAIKIKI

LC WAIKIKI
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:http://www.lcwaikiki.com/

LC Waikiki is a leading fashion retail company with a turnover of $ 2,6 billion. The LC Waikiki brand is a collection of fashion for women...

LCD

LCD
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Leadbit

Leadbit
 • Lokacioni:+7(903)7464094, Shqipėri
 • Adresa:Headquartres - Russia, Moscow
 • Industria:Internet Shėrbime
 • Web:http://www.leadbit.com

Our group of company are operating in e-commerce from 2011, we are working with internet - sales, have own traffic systems, CPA ...

LeanBinary

LeanBinary
 • Lokacioni:Prishtina, Kosovė
 • Adresa:10000, Sheshi Nene Tereza.
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

LEB Pizza shpk

LEB Pizza shpk
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine, rruga Holger Pedersen
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Sherbime restauranti, Pizzeri

Led-Com.CH

Led-Com.CH
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:60000, Gjilan : Rr.Zijah Shemsiu 220 Prishtinė : Rr.Ilaz Kodra p.n. Ferizaj : Rr.Ahmet Kaēiku nr.1
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.led-computers.ch

Led-Com.CH ka filluar veprimtarine me shitje dhe servisim te kompjuterave me 2003 ne Zvicer/Cyrih , pastaj ne vitin 2005 Perfaqesuesit e Led-Com...

LEGENDA

LEGENDA
 • Lokacioni:Prishtina, Kosovė
 • Adresa:10000, Veternik p.n. Prishtine
 • Web:

LEGENDA

LEGENDA

Distributorƫ i prodhimeve ushqimore europiane.


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.