KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 149)

M SORA PRISHTINA

M SORA PRISHTINA
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Zona Industriale p.n.Magjistrala Fushė Kosove -Prishtinė km.i 3 - tė.
 • Web:http://www.m-sora.eu

Kompania jonƫ ƫshtƫ kompani sllovene aktiviteti ynƫ ƫshtƫ shitjen e mekanizmave tƫ dyerve dhe dritareve etj.

M&K

M&K
 • Lokacioni:Prizren, Kosovė
 • Adresa:20000, Luigj Gurakuqi 139 Prizren
 • Industria:Kontabilitet
 • Web:

Kerkohet asistente per kontabilitet me orar te plote

M&M Company

M&M Company
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Web:

M&Sillosi

M&Sillosi
 • Lokacioni:Rahovec, Kosovė
 • Adresa:21080, Xerxe-Rahovec
 • Industria:Industri/Prodhimtari
 • Web:

M&Sillosi, anėtar I AMEROPA Group (www.ameropa.com), ėshtė furnizues ndėrkombėtar dhe prodhuesi mė I madh nė rajon pėr miell gruri me cilėsi tė...

M&Sillosi Sh.p.k

M&Sillosi Sh.p.k
 • Lokacioni:Xėrxė , Kosovė
 • Adresa:Xėrxė
 • Web:

M&Sillosi Sh.p.k. nƫ Xƫrxƫ (Rahovec) ƫshtƫ ndƫrmarrje e re e krijuar nga procesi i privatizimit. Aktualisht kjo ndƫrmarrje ƫshtƫ nƫ...

M-Technologie shpk

M-Technologie shpk
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Lebane, Prishtine Prodhimtaria Rr. Veternikut, Prishtine Rr. Tirana, Prizren
 • Industria:Industri/Prodhimtari
 • Web:http://www.m-technologie.com

Fabrika N.T.P. M-Technologie Sh.p.k, e themeluar ne kuader te Mabetex Group, ne vitin 2008, duke projektuar...

M3 Engineering

M3 Engineering

M3 Engineering was established in 2012 by Ermir Kyqyku and Lasse Nilssen and it’s based in Gjakova/Kosovo...

M3 Engineering

M3 Engineering

M3 Engineering was established in 2012 by Ermir Kyqyku and Lasse Nilssen and it’s based in Gjakova/Kosovo...

Ma Belle

Ma Belle
 • Lokacioni:Prishtin, Kosovė
 • Adresa:10000, Rruga "Eqrem Qabej" ish objekti i OmbdusPersonit
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://info@mabellehouse.com

Hotelieri

Ma belle

Ma belle
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:10000, Hotel Grand, Prishtine
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Ma Belle House

Ma Belle House

Ma Belle hap konkurs per vende te lira pune, jemi duke e krijuar nje Databaze rezerve per punetore ne pikat e reja Ma Belle te cilat do te hapen...

Ma&Ar

Ma&Ar
 • Lokacioni:Manama, Kosovė
 • Adresa:Bahrain,Ritz Carlton
 • Web:

Punesim ne Lindjen e Mesme,USA dhe Australi

MaBelle

MaBelle

Mabetex Grup

Mabetex Grup
 • Lokacioni:Lugano, Zvicėr
 • Adresa:6900, Mbco Construction SA, Cattori 7, 6900 Lugano-CH
 • Web:http://www.mabetex.eu/

MACK

MACK
 • Lokacioni:Prishtine , Kosovė
 • Adresa:10000, Bajram Kelmendi
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:

Maestro Production

Maestro Production

Kompani Multimediale

Mancka

Mancka
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Mane TCI

Mane TCI

Kompania ManeTCI ƫshtƫ njƫ kompani e mirƫnjohur investitore dhe zhvilluese nƫ Europƫn Lindore dhe nƫ rajonin ballkanik...

Manifattura Falomo

Manifattura Falomo
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Tek 21 dhjetori, Tirane
 • Industria:Marketing
 • Web:

Showroom Falomo ofron produkte: dysheke dhe aksesore te ndryshem

Manoolia

Manoolia
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Rr. Reshit Collaku (Tek Shallvaret) Pallati Nr 36 Kati 12, 13 dhe 14
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://manoolia.com/


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.