KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 80)

N.C.E. shpk

N.C.E. shpk
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

N.N.T "BOTA E RE"

N.N.T
 • Lokacioni:PRISHTINE, Kosovė
 • Adresa:10000, LAGJA"KALABRIA", RR:"REXHEP KRASNIQI" PN, PRISHTINE
 • Web:

OFROJME BANESA PER SHITJENE LAGJEN KALABRIA , NE RRUGEN"REXHEP KRASNIQI"PN( KALABRIA) AFER FSK-SE NE PRISHTINE BANESAT JANE NGA 55M2 DERI NE 120 M 2

N.P.T. Lami Glass

N.P.T. Lami Glass
 • Lokacioni:Rahovec, Kosovė
 • Adresa:Malesi e Vogel, Rahovec
 • Web:

Merret me perpunimin e qelqit si : Fasada strukturale Fasada gjysem strukturale Vitrina etj

N.SH ALBAPROJECT NETWORKS

N.SH ALBAPROJECT NETWORKS
 • Lokacioni:Prizren, Kosovė
 • Adresa:20000, Iljaz Kuka No.9 Prizren Kosov
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.alba-project.net

WEB DIZAJNER dhe PROGRAMER

N.sh Blue Image-x frizer per meshkuj dhe femra

N.sh Blue Image-x frizer per meshkuj dhe femra
 • Lokacioni:Gjakovė, Kosovė
 • Adresa:50000, Rr.Fehmi Agani afer tregut te gjelbert gjalove
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

2 frizera per meshkuj dhe 2 frizere me pervoj pune te jene te gatshem per te punuar ne grupe

N.SH. "KERKO INFO"

N.SH.
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:60000, Sadulla Brestovci Nr.27
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.kerko.info

N.SH. KBE

N.SH. KBE
 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:Lagja Veternik pn. rruges per Hajvali
 • Industria:Marketing
 • Web:

N.Sh. T "AKEI"

N.Sh. T
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Kėshillim
 • Web:

.SH.T AKEI, ƫshtƫ kompani me njƫ staf profesional me mƫ shumƫ se 10 vite pƫrvojƫ nƫ fushƫn e Zhvillimit tƫ Resurseve Njerƫzore...

N.SH.BENI

N.SH.BENI
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Lagjja Pejton-Perandori Justinian nr 13
 • Web:

Kƫrkoj njƫ punƫtore qe do tƫ punoj si : Sekretare Administrative.

N.SH.PROMOKOS

N.SH.PROMOKOS
 • Lokacioni:Prizren, Kosovė
 • Adresa:Rr.EDIT Durham nr.24-Prizren
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:http://promokos.travel/

Qeveria kandeze paralajmėron se nga janari i vitit 2015 do tė fillojė me ndarjen e vizave “eksprese” qė do tė ju mundėsojnė punėdhėnėsve sa mė...

N.SH.T. "RUKOVCI"

N.SH.T.
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:

N.T.: Agro Trade

N.T.: Agro Trade
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:Maxhistralja Prishtinė-Ferizaj Prishtinė
 • Web:

N.T.Kosova-med 1

N.T.Kosova-med 1

KONKURS PĖR PUNĖ! N.T Kosova Med 1 pėrfaqėsues eskluziv i Dr. Reddy’s lab. Shpall KONKURS Pėr tre vende tė lira pune 1. Menagjer 2...

N.T.P ORA

N.T.P ORA
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Shitblerje
 • Web:http://www.ora-ks.com

Ne jemi ndėrmarrje e specializuar pėr shitje dhe servisim kryesisht tė orėve tė dorės , e nė disa pika edhe tė bizhuterive si dhe aksesorėve tė...

N.T.SH ,, TEUTA AG,,

N.T.SH  ,, TEUTA AG,,
 • Lokacioni:PEJE, Kosovė
 • Adresa:30000, Peje Rr.186/4
 • Web:http://x

Ndermarrje sherbyese,agjenci,autoshkoll,etj.

N.T.SH "Theranda-Travel

N.T.SH
 • Lokacioni:Therand, Kosovė
 • Adresa:23000, Therand, brigada 123 A, ndertesa te lumi
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:http://theranda-travel.de/ere/

KONKURS Agjensioni Turistik Theranda-Travel, Me seli ne Therand, brigada 123 A, ndertesa te lumi , shpallė konkurs pėr vende pune....

N.t.sh "I.T.S"

N.t.sh
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Rruga: Hajrullah Abdullahu, Nr1 / Kati 2
 • Web:http://www.its-ks.net

Internet Service Provider

N.T.SH. HOME SYNC

N.T.SH. HOME SYNC

Home Sync Shitje dhe instalime e produkteve Hi-Tech per vend-banime dhe lokale afariste.

N.T.SH. TERMO-KLIMA

N.T.SH. TERMO-KLIMA
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Rruga "Ahmet Krasniqi", pn, Prishtinė.
 • Industria:Inxhiniering
 • Web:http://www.termoklima-ks.com

Ngrohje, ftohje, klimatizim dhe ventilim.

N.T.SH.Treo Electronics

N.T.SH.Treo Electronics


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.