KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 33)

O.J.Q. Islamic Relief

O.J.Q. Islamic Relief

O.S. SH&A DENT

O.S. SH&A DENT
 • Lokacioni:Pristine, Kosovė
 • Adresa:10000, Pristine
 • Industria:Shėrbime Shėndetsore
 • Web:

Ordinanc Stomatologjike

OctoBit

OctoBit
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

Oda Ekonomike e Kosovės

Oda Ekonomike e Kosovės

Odisea

Odisea
 • Lokacioni:Fier, Shqipėri
 • Adresa:Fier
 • Web:

Odissea Bistro Bar

Odissea Bistro Bar
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:Pejton
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Hoteleri

Oferta Pune

Oferta Pune

Oferta Pune ƫshtƫ njƫ iniciativƫ jo pƫr profit e cila ofron shƫrbime tƫ automatizuara ndƫrmjetƫsim punƫsimi nƫ mes tƫ punƫkƫrkuesve...

office

office
 • Lokacioni:Sarande, Shqipėri
 • Adresa:00355, Sarande
 • Industria:Marketing
 • Web:

Zyre e re marketingu ne qytetin e Sarandes ėshtė nė kėrkim tė te rinjve energjik, per shitje dhe marketing ,karrier profesionale ne marketing ...

Ogechi Health LLC

Ogechi Health LLC

Ogechi Health is a dynamic company, specialized in Sales, Marketing & Distribution of imported Pharmaceutical & Para Pharmaceutical products...

OGK

OGK

Agjenci rekrutuese e cila aktualisht ne bashkepunim me partneret rekrutues perendimore ofron 4000 vende pune ne sektorin e naftes dhe gasit dhe...

OJQ Dardanica

OJQ Dardanica
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:38000, OJQ Dardanica Shtėpia e Kulturės, Zhegėr, Gjilan
 • Web:http://www.dardanica.org

Dardanica ƫshtƫ njƫ OJQ lokale qƫ pƫrpiqet tƫ rrisƫ pjesƫmarrjen e tƫ rinjƫve nƫ vendim-marrje dhe nƫ jeten publike nƫ regjionin e...

Olympus Computers

Olympus Computers
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:"OLYMPUS COMPUTERS" Rr:"Muhamet Gjollesha" ne krah te shkolles "Sabaudin Gabrani" .Orari intervistave 11.00 - 15:00 dhe 19:00-21.00 .
 • Web:http://www.olympus-computer.com

Jemi firme kompjuterash. Kerkojme 2 agjent marketingu me ambicie dhe kerkese llogarie ne vetvete per reklamim dhe shitje...

Omega Studio SHPK

Omega Studio SHPK

OMEGA STUDIO Omega Studio was created as a result of professional and skillful work but also based on a long experience.

Omiros College

Omiros College
 • Lokacioni:Athens, Greqi
 • Adresa:10677, Omiros college klisovie 6, kanigos sq, 10677,
 • Web:

Omiros college ne bashkepunim me universitetin e Huddersfildit ne Uk ofron Diploma Bachelor ne E Business. Computing, Multimedia.

ON-TEX

ON-TEX
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:Qendra Tregtare, Posta e Re, lok.46/1. Prishtinė
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://www.ontexkosovo.com

ONCALL Prishtina L.L.C.

ONCALL Prishtina L.L.C.
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Adresa: Rr. Lidhja e Prizrenit H-1, Nr.199 Tophane (afėr Viva Fresh), Prishtinė
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

KONKURS PUNE ONCALL Prishtina L.L.C. Shpall konkurs pune: Kėrkojmė Agjent tė shitjes nė gjuhės gjermane Ofrojmė: 1...

Onfonia Telecom

Onfonia Telecom
 • Lokacioni:Witten, Gjermani
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:http://www.onfonia.de

Onfonia Telecom - a German Company Onfonia Telecom is a fast growing wholesale telecommunication services provider established in 2008 in...

Onirobi

Onirobi
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

Open Cubed

Open Cubed
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Rr Ferrid Xhajko,pall 59/9 ,ap 10 ,shk 1. Tirane
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

OpenResearch Software Development

OpenResearch Software Development
 • Lokacioni:Pristina, Kosovė
 • Adresa:Gumpendorfer Straße 132/9 1060 Vienna, Austria
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.