KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 108)

P&P Albania

P&P Albania
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Rruga “Dibres” Komplexi perballe Viles Goldi, Kati 11
 • Web:

pa marr parasysh

pa marr parasysh
 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Paid for Clicks (PCT)

Paid for Clicks (PCT)
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

Paid to Clicks

Paid to Clicks
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Sheshi: Nena Tereze
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

Shfrytezo internetin per te fituar para! E vetmja kompani e vertet e reklamave e cila ju paguan vetem duke klikuar...

PAJTA

PAJTA
 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:38000, rr.Lidhja e Prizrenit p.n
 • Web:

Kerkohet nje puntore i moshes 18-30 vjeqare

PAJTA

PAJTA
 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

kerkoj nje puntor te moshes 18-35 vjeqare duhet te posedoje paten shoferi dhe ti njohe mire rruget e Kosoves sepse do te punoje per kompanin PAJTA...

Pancho

Pancho
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Internet Shėrbime
 • Web:

Panco

Panco
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:100000, Prishtine - GrandStore-
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:

Shitėse Detyrat kryesore: • Prezanton produktet tona nė mėnyrė...

Parukeri Estetike

Parukeri Estetike
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Tirane
 • Web:

Parukeri Estetike

Pastertia

Pastertia
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Kompania " Pastertia " me lokacion ne Prishtine kerkon punetor-e per pastrimin e shtepive, banesave,lokaleve dhe objekteve te tjera...

Pastertia Rishitja

Pastertia Rishitja

...............................Konkurs pėr punsim....................... Pastertia dhe Rishitja bėne pranimin e 3 punėtorve...

Pasticceria Pianno

Pasticceria Pianno
 • Lokacioni:Prishtina, Kosovė
 • Adresa:Pallati i Rinise, perballe Newborn
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Pasticceria Pianno eshte embeltore ne Pallatin e Rinise, me staf te gjinise femerore.

Pastrim-Shtepi

Pastrim-Shtepi
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Lagjja e Spitalit, Veternike.
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Kerkohet nje pastruese/sherbetore per pastrim te shtepise dhe sherbim. Orari 09:00-16:00. Pagesa 120-150 euro per muaj.

Pastrimi

Pastrimi
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, rr. Bill Klinton p.n.
 • Web:

Ndƫrmarrja Publike Regjionale "Pastrimi"

Patundshmeri.com

Patundshmeri.com
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:38250, Dardania I 8/16
 • Web:

Patundshmƫri.com - Eshte webfaqe qƫ i dedikohet vetƫm shƫrbimeve tƫ patundshmƫris, shitblerjen apo dhƫnjen me qira tƫ pronave.

Paymentwall

Paymentwall
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Financa/Banka
 • Web:

Paymentwall, Inc. is the leading global monetization platform for games, dating sites and SaaS companies

PBC Kosova

PBC Kosova
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. Tringe Smajli nr.3
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.pbc-ks.com

Kompania jonė ėshtė themeluar ne vitin 2003, dhe qė atėherė ėshtė strukturuar duke gėrshetuar standardet ndėrkombėtare pėr menaxhimin dhe kulturėn...

pbc-Kosova

pbc-Kosova
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. Musine Kokollari p.n. Prishtine
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.pbc-ks.com

IT Kompani, Hardwer dhe Software

PCWorld Albanian

PCWorld Albanian
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. Luan Haradina SOL-1 HY-1, Nr 4
 • Web:http://www.pcworld.al

'PC World ka mė shumė se 4.8 milionė lexues nė gjithė botėn. (Duke u bazuar nė hulumtimin e IntelliQuest CIMS – Pranverė 2006)...

PECB

PECB


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.