KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 15 nga 15)

qcns cruise albania

qcns cruise albania
 • Lokacioni:durres, Shqipėri
 • Adresa:durres
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:

QEBAPTORE

QEBAPTORE
 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://x

QENDRA E DOBESIMIT "LINDA HALIMI "

QENDRA E DOBESIMIT

OFERTE PER PUNE Qendra e Dobesimit “Linda Halimi” me seli ne Prishtine, ka kenaqesine te ju informoj per hapjen e vendeve te punes per...

Qendra e Gjuheve te Huaja "Jupiter"

Qendra e Gjuheve te Huaja
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Rruga "Luigj gurakuqi" 15/1, Tirane, shqiperi
 • Web:

Qender e specializuar per gjuhe te huaja, me pedagog te mirepergatitur. Kurse ne grupe dhe individuale.

Qendra per aftesim profesional Camellias

Qendra per aftesim profesional Camellias
 • Lokacioni:Prishtina, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. Enver Maloku (rruga-B , afer maxi 24h)
 • Industria:Edukim/Trajnim
 • Web:

Qendra per aftesim profesional Camellias kerkon punetor/e si trajner i parukerise. Aplikuesi duhet qe te plotesoje keto kushte: ...

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:Kompleksi i Shkollės "Mileniumi i Tretė" rr. "Isa Kastrati", p.n.
 • Web:http://www.kec-ks.org

OJQ arsimore

Qendra per Praktika dhe Alternativa Zhvillimi NEXTalternative

Qendra per Praktika dhe Alternativa Zhvillimi NEXTalternative
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Bul. Nene Tereza bll. 4A, nr. 14 10000 Prishtine
 • Industria:Edukim/Trajnim
 • Web:http://www.nextalternative.org

test

QKI

QKI
 • Lokacioni:Mitrovicė, Kosovė
 • Adresa:Mitrovicė
 • Web:

QKI-Sektori i modƫs nƫ Mitrovicƫ

QKMF Mitrovicė

QKMF Mitrovicė
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Koordinator i SISH

QMG

QMG
 • Lokacioni:Prishtine , Kosovė
 • Adresa:Prishtine
 • Industria:Menaxhment
 • Web:

Quality Calls GmbH

Quality Calls GmbH
 • Lokacioni:+41 44 500 21 51, Kosovė
 • Adresa:Quality Calls GmbH Tirana 24 10000 Prishtina
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.quality-calls.ch

Quality Calls GmbH ist das Schweizer Call Center mit dem besten Preis-/Leistungsverhältnis im Bereich Call Center Dienstleistungen in deutscher...

QuickCall

QuickCall
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Qendra, Prishtine
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Quipu

Quipu
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Web:

QUS

QUS
 • Lokacioni:FUSHE KOSOVE, Kosovė
 • Adresa:30000, FUSHE KOSOVE, DARDANI
 • Industria:Inxhiniering
 • Web:

QERAMIK UJESJELLES, SANITARI

QUS

QUS
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Inxhiniering
 • Web:

Pėr mjeshtėr kėrkohet tė dėshmoj pėrmes punės praktike se: i njeh mirė materialet e nevojshme dhe pėrpunimin e tyre...


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.