KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 80)

R-FIX Gipspunues

R-FIX Gipspunues
 • Lokacioni:Fushe Kosove, Kosovė
 • Adresa:10000, Fushe Kosove Rr.Marlin Barleti
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://www.r-fix.net

Jemi nje kompani per suvatimin e objekteje mbrenda dhe jashte, izolim, fasadime, etj...

radio Star

radio Star

Radio Ylberi

Radio Ylberi
 • Lokacioni:Mitrovicė, Kosovė
 • Adresa:40000, Shtėpija e Mallėrave Mitrovicė kati i III. Sheshi Meh Uka
 • Industria:Arte Kreative/Media
 • Web:http://www.radioylberi.net

Radio Ylberi Mitrovicė shpallė konkurs pėr vende tė lia pune. Kėrkohen moderator e moderator dhe moderatore pėr emisione tė drejt pėr drejta ne...

RADIOTELEVIZIONI I KOSOVĖS (RTK)

RADIOTELEVIZIONI I KOSOVĖS (RTK)
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. "Xhemail Prishtina" nr. 12
 • Industria:Industri/Prodhimtari
 • Web:http://www.rtklive.com

Radiozeri

Radiozeri
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://radiozeri.eu

Aspekti Medial nė Kosovė ėshtė me shume i ngarkuar me numer dhe fare pak me pėrdorimin e teknologjive tė reja. Kjo...

RAFII shp.k

RAFII shp.k
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10060, Bregu i Diellit, Zona Perėndimore, Lam -1 Nr.10
 • Industria:Arkitekturė/Dizajn
 • Web:

NDĖRMARRJA PĖR PROJEKTIM, NDĖRTIM DHE KONSULTIM

Raiffeisen Bank Kosovo J.S.C.

Raiffeisen Bank Kosovo J.S.C.

The origin of Raiffeisen Bank Kosovo dates back to an SME lending project- Kosovo Business Finance Fund (KBFF...

Rain Works sh.p.k

Rain Works sh.p.k

Kompania Amerikane Rainbow ofron mundesi pune me orar te plote dhe orar jo te plote te punes, Rainbow ofron nje mundesi te madhe te karrieres per...

Rainbow

Rainbow
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Web:

Rapsodia SHPK

Rapsodia SHPK
 • Lokacioni:lezhe , Shqipėri
 • Adresa:lagja sake Shengjin Lezhe
 • Industria:Kontabilitet
 • Web:http://www.rapsodia.al

kerkojme persona pergjgjges per detyren qe marrin persiper

RASTER

RASTER

Industri Grafike

REA

REA
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Str. UCK, pn
 • Web:

Rea Int.

Rea Int.
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:Prishtinė, Kodra e Trimave
 • Web:

real

real
 • Lokacioni:tirane, Shqipėri
 • Adresa:autostrade tirane durres
 • Industria:Industri/Prodhimtari
 • Web:

Real Estate City

Real Estate City

Recruiting Work Italy

Recruiting Work Italy
 • Lokacioni:DURRES, Shqipėri
 • Adresa:2000, Rr. Egnatia, Lagjia 4
 • Industria:Rekrutim
 • Web:

RECURA Financials

RECURA Financials
 • Lokacioni:Prishtina, Kosovė
 • Adresa:10000, Nena Tereze, 28/1
 • Industria:Kėshillim
 • Web:http://www.recura.biz

RECURA Financials ƫshtƫ kompani qƫ ofron shƫrbime financiare duke u fokusuar nƫ Kosovƫ, Shqipƫri dhe Maqedoni...

Red Communications

Red Communications
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Garibaldi, Prishtine
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.red-ks.com

PUNĖSIM SEZONAL PĖR 2 PROMOTERE RED Communications ofron 2 vende tė lira pune pėr Promotere pėr punėsim sezonal...

Regency Casino Tirana

Regency Casino Tirana
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

Regency Casino Tirana

Regency Casino Tirana


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.