KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 177)

S&A Home

S&A Home
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Dardania SU4/2
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Kujdesi shėndetėsor - Tjera dhe Pėrkrahja; Punėt nė shėndetėsi, kujdestari dhe nė komunitet

S&T Albania Sh.p.k.

S&T Albania Sh.p.k.
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Sky tower, 11-th FLOOR, No1 Deshmoret e 4 Shkurtit
 • Web:http://www.snt.al

S&T is the leading provider of IT solutions and services in Central and Eastern Europe S&T is the largest Austrian IT company S&T is with...

Sa Pharm

Sa Pharm
 • Lokacioni:Fushkosove, Kosovė
 • Adresa:Fushkosove Bresje afer Ambullantes
 • Industria:Shėrbime Shėndetsore
 • Web:

Teknik i Farmacis

SAALSS SH.P.K

SAALSS SH.P.K
 • Lokacioni:PRİZREN, Kosovė
 • Adresa:Rruga ''Turgut Ozall'' p.n. (Ish fabrika e Prellankes) - Prizren
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Prodhime te produkteve te plastikes

SAFE INVEST

SAFE INVEST
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Sigurime
 • Web:

Sigurime Jetsore

Sallon

Sallon
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:Rruga skenderbeu
 • Industria:Bukuri/Modė
 • Web:

Studio Bukuris kerkon 2 punetore. Frizere me diplomem dhe make up artist. Hapjen solemne e sallonit me 20.6.

Sallon ondulimi "Cuca"

Sallon ondulimi
 • Lokacioni:Vushtrri, Kosovė
 • Adresa:42000, Afer qerdhes
 • Industria:Bukuri/Modė
 • Web:

Sallon ondulimi

Sallon ondulimi "Meri"

Sallon ondulimi
 • Lokacioni:FUSHE KOSOVE, Kosovė
 • Adresa:Fushe Kosove, te rrethi
 • Industria:Bukuri/Modė
 • Web:

Sallon ondulimi per meshkuj "MERI" kerkon nje punetore me pervoje pune.

Sallon Ondulimi Viva Hair

Sallon Ondulimi Viva Hair
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Rruga Imzot Nikč Prela Ulpiane Prishtinč
 • Web:

Sallon Ondulimi Viva Hair Kerkon Punetore me pervoje pune Te interesuarit te lajmrohen ne : 044248829

Sallon ondulimi"Sahara"

Sallon ondulimi
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Ish benaf"emona city"
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Hapet Salloni mbrapa teatrit,kerkojm puntore me pervoj pune si dhe nje praktikante pagesa behete me perqindje te interesuaret mund te lajmrohen...

Sallon zbukurimi "Hida"

Sallon zbukurimi
 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:Bregu i dielllit.
 • Industria:Bukuri/Modė
 • Web:

kerkoj 2 punetore ne sallon me pervoj pune, dhe 1 punetore per mbjelljen e thonjeve.

Salloni Style

Salloni Style
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Gustav Mayer, Prishtine
 • Industria:Bukuri/Modė
 • Web:

fenirim, frizura, premje, thonje, depilim etj

Salloni TINA

Salloni TINA
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:Rr.Rrustem Statovci, Mahalla e Muhaxhereve
 • Industria:Bukuri/Modė
 • Web:

samit

samit

SAMIT , NUOVO CALL CENTER IN START UP SITO A DURAZZO, RICERCA PER AMPLIAMENTO ORGANICO 40 OPERATORI O OPERATRICI TELEFONICHE PER COMMESSA...

Sandwich Bar

Sandwich Bar
 • Lokacioni:Lipjan, Kosovė
 • Adresa:14000, Lipjan
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Sandwich Bar ne Lipjan kerkon puntore. Kushtet per aplikim: Duhet ta kete se paku shkollen e mesme te perfunduar. Te kete provoj pune...

Santefarm

Santefarm

Santefarm L.L.C is one of the top pharmaceutical wholesalers in Kosovo. It operates throughout Kosovo territory with its headquarters in the...

Sarda

Sarda
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Patundshmėri
 • Web:

SASA PIU FIBL

SASA PIU FIBL
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Rr. Sami Frasheri, Vila Nr. 10, Kati i 3
 • Web:

Savada Shpk

Savada Shpk
 • Lokacioni:Mitrovice, Kosovė
 • Adresa:4000, Zona Industriale PN- Mitrovice
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Savada Shpk merret me prodhimin e mjeteve hixhienike si: deterxhent per pastrimin e eneve, shampon per pastrimin e flokeve...

SBComputers

SBComputers
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, " SBC " SH.P.K. | Bregu i Diellit, Prishtinė | Kosovė
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.sbc-ks.com

SB Computers is founded on April 2007, and company’s main activity is distribution of ICT products, Services, Business and Personal...


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.