KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 76)

T.B.I.

T.B.I.
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Bulevardi “Zog I-rė”, Veve Biznes Center, Kati i III, Zyra 305
 • Web:http://www.tbi-al.com

T.B.I. ƫshtƫ njƫ Firmƫ Konsulence ligjore shumƫ aktive nƫ Ƨƫshtje penale dhe civile, kƫshillime ligjore pƫr sipƫrmarrje shqiptare dhe...

Tafaj 3Ha

Tafaj 3Ha
 • Lokacioni:Suharekė, Kosovė
 • Adresa:Gelancė,Suharekė
 • Web:

Tahon Trade

Tahon Trade
 • Lokacioni:Pristina, Kosovė
 • Adresa:Pristina
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:

Tali

Tali
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Internet Shėrbime
 • Web:

Fitoni para nga Shtepia!!! Nese doni te fitoni para nga shtepia ateher eshte shume lehte!!! Mund te fitoni 100$ deri en 200 $ ne jave...

Tandek Kosova SHPK

Tandek Kosova SHPK
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Rruga Edit Durham, Prane EULEX Qender Hyrja 14, Apt 10 , Kati 3
 • Industria:Rekrutim
 • Web:http://www.tandek.al

Agjensia Tandek Kosova SHPK eshte nje agjensi rekrutimi per punesim jashte vendit. Aktualisht ofron mundesite e punesimit ne Gjermani, Australi...

Tarus Consulting

Tarus Consulting
 • Lokacioni:Klinė, Kosovė
 • Adresa:32000, RR. Mehmet Haxhaj - Klinė
 • Industria:Marketing
 • Web:

Call Agent -Operator Telefonik Kriteret per punesim : Njoha e gjuhes gjermane rrjedhshem Njoha e gjuhes italiane rrjedhshem Njohuri...

TBI

TBI
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:ndjei
 • Web:

T.B.I. ƫshtƫ njƫ Firmƫ Konsulence ligjore shumƫ aktive nƫ Ƨƫshtje penale dhe civile, kƫshillime ligjore pƫr sipƫrmarrje shqiptare dhe...

TC Line SHPK

TC Line SHPK
 • Lokacioni:Pristina, Kosovė
 • Adresa:10000, Rruga B, Prishtine
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Call Centert (InBound dhe Outbond)

Te Fatosi

Te Fatosi
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Afer HIB petrol Depo me shumic
 • Web:

kerkojmi 5 agjent te shitjes brenda lokalit

Te Shabani

Te Shabani
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Bregu i diellit 2
 • Web:

Restoran

Te Shoki

Te Shoki
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Rruga: 2 Korriku, Nr: 19 Prishtine
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Kerkohen kamarier, te interesuarit te me kontaktojne ne numrin 045 670 430

Teatri ODA

Teatri ODA

TEB

TEB
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Web:

TEB is one of the most reputable banks in Turkey with its 80 years of experience and 260 branches and its partnership with the world's one of the...

Techno pllast

Techno pllast
 • Lokacioni:kosova, Shqipėri
 • Adresa:kosova/shqipria
 • Web:

TECO

TECO
 • Lokacioni:Prishtina, Kosovė
 • Adresa:1000, adr: rr. Ndue Perlleshi Breg Diell Prishtinė
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:http://www.teco-ks.com

TECO ėshtė kompani profesionale e specializuar qe projketon mbikqyre dhe implementon sisteme te sigurise si montimin e kamerave vezhguese...

tedi-ndertim sh.p.k

tedi-ndertim sh.p.k
 • Lokacioni:tirane, Shqipėri
 • Adresa:rruga e dibres
 • Web:

Jemi nje grup hekurkthyesish me eksperienc pune 15 vjecare ne disa firma ne tirane.

Tefik Ēanga Design

Tefik Ēanga Design
 • Lokacioni:Ferizaj, Kosovė
 • Adresa:70000, Rr. Ahmet Kaēiku (Objektet e Rubin Invest)
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://www.oxa-group.com

Ndėrmarrje Private Prodhuese

Teknika Projekt

Teknika Projekt
 • Lokacioni:Suharekė (Therandė), Kosovė
 • Adresa:23000, Rr.Brigada 123 p.n
 • Web:

Kompani Ndƫrtimore Prodhuese, Merret me: ndƫrtimin e objekteve publike & private, asfaltimin dhe ndƫrtimin e rrugƫve tƫ tƫ gjitha klasave...

Telegroup - Limited

Telegroup - Limited
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtine
 • Web:

TelNetSoft

TelNetSoft
 • Lokacioni:Pristina, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Inxhiniering
 • Web:


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.