KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 43)

U.S. Office

U.S. Office
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Web:

U.S.P

U.S.P

Mundesi te fitoni deri ne 9.9$ cdo dite. Vizitoni http://undergroundseduction.usa.cc/ dhe me pas klikoni deri ne 10 link te cilet jane ne...

ubt

ubt
 • Lokacioni:tirane, Shqipėri
 • Adresa:tirane
 • Web:

student

UBT

UBT
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Lagjja KALABRIA p.n., Prishtinė, Kosovė
 • Web:http://www.ubt-uni.net

Universiteti pƫr Biznes dhe Teknologji

UCAB

UCAB
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. Kosta Novakoviq p.n.
 • Web:

Pajisje dhe sherbime elektrike

uCall shpk

uCall shpk
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:00355, Rr.Ismail Qemali, Pall.2K, Kati 2, prane Abissnet (Ish Blloku) TIRANE
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:

uCall shpk eshte nje firme qe punon ne sektorin e telekomunikacionit

ULTRA TRADE

ULTRA TRADE
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, RR.Prishtine-Lipjan
 • Industria:Industri/Prodhimtari
 • Web:

ultracomm

ultracomm
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:

Multinazionale Canadese operante nel mercato Italiano delle Telecomunicazioni

UltraSan

UltraSan
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:Rruga magjistrale Prishtinė-Shkup Km/7
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:

Umica Parfum Albania

Umica Parfum Albania

Umica Parfum prodhon dhe tregeton produkte kozmetike bio natyrale te cilesise se larte. Menyrae tregetimit te kesaj kompanie eshte Network Marketing.

Umpro Group L.L.C

Umpro Group L.L.C
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Zona Industriale p.n.
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:http://www.umprogroup.com

Underwriting Service Albania Sh.P.K

Underwriting Service Albania Sh.P.K
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:1025, Rruga Sali Butka (ish Nishiraku) godina 2, prane stacionit te nisjes se autobusave per ne jug,prane Bar Restorant Piceri “IDI”.
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:

UNDERWRITING SERVICE ALBANIA SH.P.K é un outsourcing, dove l'attivitą viene svolta;La nostra attivitą di telemarketing consiste nel contatto...

UNDP Albania

UNDP Albania
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:Human Resources Unit, UNDP Albania Rr. "Deshmoret e 4 Shkurtit", Villa 35
 • Web:http://www.undp.org.al

The United Nations Development Programme (UNDP) in Albania opened in 1991 and currently employs 37 people at the UNDP Country Office and...

UNDP Kosovo

UNDP Kosovo

UNDP is the UN's global development network, advocating for change and connecting countries to knowledge, experience and resources to help people...

UNICEF

UNICEF

United Nations Children’s Fund

Unicode

Unicode
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:

UNIFEM Project Office in Kosovo

UNIFEM Project Office in Kosovo
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:Prishtinė
 • Web:

UNIFEM is the women's fund at the United Nations. It provides financial and technical assistance to innovative programmes and strategies to foster...

Unikat

Unikat
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Web:

Union

Union
 • Lokacioni:Vushtrri, Kosovė
 • Adresa:Vushtrti (ish Fabrika e Tekstilit - Polet)
 • Web:

United Protection Group sh.p.k

United Protection Group sh.p.k

United Protection Group Sh.p.k, eshte shoqeri italo shqiptare, qe operon ne Shqiperi ne sektorin e ā€œSherbimit te ruajtjes dhe sigurise fizikeā€.


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.