KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 37)

Vala 900

Vala 900

Valbonadr

Valbonadr
 • Lokacioni:Durrės, Shqipėri
 • Adresa:Durrės
 • Web:

valdrin

valdrin
 • Lokacioni:Podujeve, Kosovė
 • Adresa:11000, podujeve
 • Web:http://///

Student

VaLo1

VaLo1
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:38000, rr. UCK B-II nr.35
 • Web:

Valolub sh.p.k

Valolub sh.p.k

Valvolub eshte perfaqesues ekskluziv per tregun kosovar te vajrave Valvoline e themeluar ne vitin 2000.

Value Service sh.p.k

Value Service sh.p.k

Arkiv elektronik faturash, dokumenta transporti, dokumenta fiskale, etj. Futje te dhenash me kompjuter.

VaXheNeDi

VaXheNeDi

VB Consulting ltd

VB Consulting ltd

Kienbaum ranks among Europe's leaders in management consulting. Our core competencies are Executive Search...

VBH Kosova

VBH Kosova
 • Lokacioni:F. Kosove, Kosovė
 • Adresa:Rr. Nena Tereze p.n. 12000 F. Kosove
 • Web:

VEFA DEKOR

VEFA DEKOR

Vend i lirė pune pėr: Mjeshtėr i mobilerisė Pėrparesi kanė kandidatėt me pėrvojė pune nė sektorin e mobilerisė...

Vehling

Vehling
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Vehling is looking for freelancer. We need experts in economic and political questions. (You write analysis about the Kosovo paid on honorarium...

vera

vera
 • Lokacioni:fush kosov, Kosovė
 • Adresa:Fush Kosov - vragoli
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

VERBALCONTACT CENTER

VERBALCONTACT CENTER
 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:Rruga Garibaldi 15/7 Pristine, Republika e Kosoves
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:

Verbal Contat Center, un nuovo call center a centro di Tirana che si distingue per un ambiente fresco e dinamico

Vestcor GmbH

Vestcor GmbH

VEV GROUP

VEV GROUP

veve group

veve group

Kompania VEVE GROUP ,Departamenti i ujit natyral "SOPOTI" dhe cigares "VEVE LIGHT" me qender ne Tirane ...

Vi Group Sh.p.k

Vi Group Sh.p.k
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:1001, Rruga Islam Alla. Pallati Aurora Konstruksion, Kati i pare Teknik.
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:http://vigroup.al/

Vi Group ofron sherbime te shperndara ne fusha te ndryshme si Suport teknik ne fushen e teknologjise se informacionit...

VIJATOR SHPK

VIJATOR SHPK
 • Lokacioni:PRISHTINE, Kosovė
 • Adresa:Prishtine
 • Industria:Transport
 • Web:

Vik Agency

Vik Agency
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:

Ke menduar ndonjėherė se ti, si edhe shumė tė punėsuar tė tjerė tani duke kushtuar vetėm 2 orė nė ditė kohė...

Vikads Group

Vikads Group
 • Lokacioni:Prizren, Kosovė
 • Adresa:Prizren-Qylhan
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.