KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 20 nga 29)

W&SH Autolarje

W&SH Autolarje
 • Lokacioni:Fushe Kosove, Kosovė
 • Adresa:Fushe Kosove afer postes
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

WebOferta

WebOferta

Domain, Hosting & WebDesign

WebOferta.net

WebOferta.net

Domain, Hosting dhe Web Dizajn

Wellness club

Wellness club
 • Lokacioni:shkup, Maqedoni
 • Adresa:1000, frederik shopen 6/2 shkup maqedoni
 • Industria:Shėrbime Shėndetsore
 • Web:

Kompani internacionale 30 vite lider ne tregun boteror ne sferen e nutricionizmit, per shkak te zgjerimit te tregut ne trojet shqiptare ka nevoje...

WELLNESS COMPANY

WELLNESS COMPANY
 • Lokacioni:Podoujvė, Kosovė
 • Adresa:SKENDERBEU
 • Industria:Menaxhment
 • Web:

Kompania International wellness, ėshtė zgjeruar me operacionet nė territorin e Kosovės. Kėrkohen bashkėpunėtorė pėr biznes dhe distributer...

Wesli

Wesli
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

WFI

WFI
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:22, Sejdi Kryeziu - Pejton
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:

WICONA

WICONA
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Blv. Zogu I, Twin Towers, Tirane
 • Web:

Wicona

Wicona
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Blvd."Dėshmorėt e Kombit", Twin Towers, Tower 2, Kati 4 Tiranė, ALBANIA
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:

WICONA mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit...

wine & co.

wine & co.
 • Lokacioni:tirana , Shqipėri
 • Adresa:italia
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

duke kėrkuar pėr partnerė tė tregtisė nė Shqipėri tė verėrave italiane, ndoshta njė person i cili mund tė flisni pak italisht...

Wireless Edge Solution

Wireless Edge Solution
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:38000, Blv Bill Clinton Dardania
 • Web:

Wireless Industry

Wireless PX

Wireless PX
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, KFOR – Film City, Prishtinė
 • Industria:Shitje/Menagjer i shitjes
 • Web:

WithVoice

WithVoice
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:10000, Mat1
 • Industria:Marketing
 • Web:

Puno si Call Agent nga shtėpia. Gjuha: Gjermanishtė Arbeite als Callagent von Zuhause aus. Pėr tė aplikuar, dergo e-mail nė...

Wocs Shpk

Wocs Shpk
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:1000, Adresa e Objektit: Tirane Rruga “Barrikadave”1 P. 136 Kati i pare Mob : +355 69 62 50 443 Mail : recruiting@wocs.info www.callcenterappuntamenti.com Cel. : +355 69 62 50 443
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:http://www.callcenterappuntamenti.com

Wocs Shpk kėrkon operatorė telefonikė outbound foles te gjuhes italiane. Ofrohet: Pagė (rrogė fikse + bonuse). Turne fleksibėl...

Wocs Shpk

Wocs Shpk

Wocs Shpk kėrkon operatorė telefonikė outbound foles te gjuhes italiane. Ofrohet: Pagė (rrogė fikse + bonuse). Turne fleksibėl...

Work Everyday

Work Everyday
 • Lokacioni:TIRANE, Shqipėri
 • Adresa:Qendra e Biznesit “Karl Topia” kati i dytė, (pranė rrethrrotullimit tė Zogut tė Zi), Tiranė-Shqipėri.
 • Industria:Rekrutim
 • Web:http://www.workeveryday.al

Agjenci punesimi dhe ndermjetesimi ne tregun e punes

Work from Home

Work from Home

Jeni te interesum me punu nga shtepia ? Keni kohe dhe internet? Ateher qfar prisni ? Duhet pas durim dhe vertet fitimi shkon deri...

Work from Home

Work from Home
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Prishtine
 • Industria:Marketing
 • Web:

Propozimi... pėr njė tė ardhme mė tė mirė ... 1- A keni pyetur ndonjėherė veten… 2- Ēfarė fitim meritoni ju? 3...

World Bank Office

World Bank Office

WorldCommunication

WorldCommunication
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:60000, *Rruga 7 Shtatori #1 Gjilan *pėrballė stacionit tė autobusave *afer Vjolla Farm *(te Sahat-Kulla) Gjilan.
 • Industria:Marketing
 • Web:

World Communication Shpall vende Pune Kualifikimet: * Duhet te dini njeren nga keto gjuhe ...


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.