KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 10 nga 10)

Xact Telesolutions

Xact Telesolutions
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Te 4 llullat - Prishtine
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:

Kerkojmė agjent/e pėr Call Center te gjuhes Gjermane. ( Paga Fikse ) Pėrshkrimi i punės: Call Agent Kualifikimet...

Xella

Xella
 • Lokacioni:Lipjan, Kosovė
 • Adresa: Rr.. e Martireve p.n (km i 15 Prishtine- Ferizaj)
 • Web:http://www.xella.com

Xella International is a leader in the European construction materials and raw materials market and the global market leader in fixing systems...

Xella Kosova LLC

Xella Kosova LLC
 • Lokacioni:Graēanicė, Kosovė
 • Adresa:10500, Gushtericė e Ulėt Magjistralja: Prishtinė – Ferizaj (km 15-tė)
 • Web:http://www.kosova.xella.com

XHAD ntsh

XHAD ntsh
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Ahmet Krasniqi 149
 • Industria:Arte Kreative/Media
 • Web:

dizajn, printime dhe pergatitje e reklamave

Xharra Bau

Xharra Bau
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://xharra.net

"Xharra BAU" - Pėrmban njė gamė tė gjėrė tė artikujve tė ndėrtimtaris nė bashkėpunim me ndėrmarrje tė profileve tė ndryshme...

Xhevdas

Xhevdas
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:Gjilan
 • Web:

XIPE.de

XIPE.de
 • Lokacioni:Prishtina, Kosovė
 • Adresa:10000, XIPE.de Rr. Luan Haradinaj 18/1 10000 Prishtina
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:http://www.xipe.de

„Call Center“ Agent / e Me qėllim tė pėrforcimit tė njėsisė (ekipit)tonė nė Call Center nė Prishtinė nė jemi duke kėrkuar punėtor...

XL Prishtine

XL Prishtine
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Prishtine
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Kerkojme Operator telemarketingu Kandidati ideal Ne po kėrkojmė persona tė cilėt janė tė hapur kundrejt sfidave dhe me tė vėrtetė duan tė...

XL World

XL World
 • Lokacioni:shkoder / vlore, Shqipėri
 • Adresa:Shkoder: +355 69 40 80 477 Vlore: +355 69 40 54 872 vlora@xlworld.eu o recruiting.shkodra@xlworld.eu
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.xlworld.eu

XL WORLD ( vincitrice – in ben due categorie – dai Top Ranking Performes Awards 2011, in tema di call center, a Londra ...

XL World Group

XL World Group
 • Lokacioni:SHKODER, Shqipėri
 • Adresa:L."Vasil Shanto" Rr."Qemal Dracini" Shkoder
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.xlworld.eu

CONTACT CENTER


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.