KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 5 nga 5)

Yellowpages-kosovo

Yellowpages-kosovo

Yellowpages-kosovo Croatian company of Marketing-Adresari i bizneseve ne Republikƫn e Kosovƫs ƫshtƫ media mƫ e mirƫ pƫr shpalljen e...

Ylli Pashtriku

Ylli Pashtriku
 • Lokacioni:Gjakove, Kosovė
 • Adresa:Nena Tereze p.n Gjakove Zona industriale-Prishtine(mbrapa Etc-se
 • Industria:Shitblerje
 • Web:

YLLI shpk

YLLI shpk
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, e-mail: yllishpk@gmail.com skype: yllishpk YLLI Shpk, me depon nė: Zona Industriale, Prishtinė - Ēagllavicė (200 m pas tejkalimit te HIB Petrol)
 • Industria:Shitblerje
 • Web:

YLLI Sh.p.k, i cili nė kuadėr tė tij zhvillon aktivitetin pėr: Shitjen e Materialit Ndėrtimor Tek ne mund ti gjeni “Tė gjitha nė njė vend”...

YOGA Fitness

YOGA Fitness
 • Lokacioni:tirana, Shqipėri
 • Adresa:tirane
 • Web:

sport, lokal

Youth Initiative for Human Rights

Youth Initiative for Human Rights


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.