KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (1 nė 13 nga 13)

Z-OUTLET

Z-OUTLET
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Bulevardi Nėna Terezė nr.52
 • Web:

Z-OUTLET ƫshtƫ qƫ ka tƫ drejtƫn e shitjes sƫ konfeksionit outlet ZARA

ZAG Apps

ZAG Apps
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr.Rexhep Mala, nr8
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.zag-apps.com

Zeka SHPK

Zeka SHPK
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Kontabilitet
 • Web:

ZeMIUS

ZeMIUS
 • Lokacioni:Bonn, Gjermani
 • Adresa:53177, ZeMIUS Zentrum für Migrationsberatung, Integrationstraining, Übersetzungsservice und Sicherheitscoaching Röntgenstr. 19 D-53177 Bonn Telefon: +49 228 240 241 68 Mob: +49 173 48 48 992 E-Mail: amjeku@migrationsberater.eu Web:
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://www.ZeMIUS.de

Qendėr Kėshillimore pėr Migracion, Trajnime pėr Integrim, Shėrbim pėr Pėrkthime Profesionale dhe Trajnime pėr Siguri

Zero Print

Zero Print
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Eqrem qabej Prishtine
 • Web:

Zhapi

Zhapi
 • Lokacioni:Fushe kosov, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Bukuri/Modė
 • Web:

Zinkunie Kosovo

Zinkunie Kosovo

Arkitekt-e - Te kete te mbaruar fakultetin ose te jete absolvent-e - Aftesi te mira komunikimi dhe pune ne grupe ...

ZooM038 Media

ZooM038 Media

Audio&Video Pruksion Agjension Marketingu

Zyra e Auditorit tė Pėrgjithshėm nė Kosovė

Zyra e Auditorit tė Pėrgjithshėm nė Kosovė

Zyra e Kryeministrit

Zyra e Kryeministrit
 • Lokacioni:Pristinė, Kosovė
 • Adresa:1000, Ndėrtesa e Qeverisė Sheshi: Nėna Terezė, p.n.
 • Industria:Qeveri/Sociale
 • Web:http://www.kryeministri-ks.net

Zyra e Rregullatorit pėr Energji

Zyra e Rregullatorit pėr Energji

Zyre konsulence tregtare

Zyre konsulence tregtare
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Pallati Kongreseve
 • Web:

Zyre kontabiliteti

Zyre kontabiliteti
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Tirane
 • Web:

Kontabilist i pavarur


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.