KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e lajmit
Lajmet aktuale | Lajmet e arkivuara | Kėrko lajme

Oferta Pune me pamje tė re

 Lajmet e Fundit
Rrisni shanset pėr punėsim
Mėsoni si ta pėrgatisni CV-nė tuaj profesionalisht pėrmes trajnimit tė ofruar nga Cambridge School Training Center.
(05/03/2013)
Rriten investimet turke nė Kosovė
Nė Samitin Ndėrkombėtar tė Ballkanit tė mbajtur nė Bursa tė Turqisė
(05/12/2012)
Trego tė gjitha lajmet >>
Nga Oferta Pune - 29/01/2010
Eshtė aktivizuar njė pamja e re e Oferta Pune e cila ėshtė e leht nė navigim dhe mė e shpejt nė shletim.

Janė bėrė mė shumė se 6 vite online duke i shėrbyer me qindra e mijėra punėkėrkues dhe punėdhėnės nė tė gjithė botėn shqptare. Gjatė gjithė ketyre viteve janė punėsuar me mijėra punėkėrkues pėrmes shėrbimeve nė mėnyre direkte ose indirekte dhe vazhdon tė ndikoj direkt nė krijimin e marrėdhėnjeve punėkėrkues e punėdhėnės.

Pas njė rritje tė dukshme tė interesimit kohėve tė fundit janė bėrė disa investime nė Oferta Pune nė mėnyre qė tė ofrohen shėrbime shtesė per shfrytzuesit e saj. Shpresojm se pampja e re do tė ju bėjė qė tė jeni mė afėr Oferta Pune dhe premtojm se do tė ketė edhe risi tė reja sė shpejti.

Ju dėshirojm punėsim tė leht!
Kontakt email: admin@ofertapune.com
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.