KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e lajmit
Lajmet aktuale | Lajmet e arkivuara | Kėrko lajme

Rrisni shanset pėr punėsim

 Lajmet e Fundit
Rrisni shanset pėr punėsim
Mėsoni si ta pėrgatisni CV-nė tuaj profesionalisht pėrmes trajnimit tė ofruar nga Cambridge School Training Center.
(05/03/2013)
Rriten investimet turke nė Kosovė
Nė Samitin Ndėrkombėtar tė Ballkanit tė mbajtur nė Bursa tė Turqisė
(05/12/2012)
Trego tė gjitha lajmet >>
Nga - 05/03/2013
Mėsoni si ta pėrgatisni CV-nė tuaj profesionalisht pėrmes trajnimit tė ofruar nga Cambridge School Training Center.
Sa herė ju ka ndodhur qė pasi tė aplikoni nė njė konkurs pėr punė ju tė mos merrni asnjė pėrgjigje, e as tė mos ftoheni nė intervistė. Ju keni njė kualifikim adekuat por CV-ja juaj nuk ėshtė nė nivelin e duhur pėr ta bindur menaxherin e burimeve njerėzore. Kjo ndodhė pasi qė punėdhėnėsit pranojnė mes 100 dhe 300 aplikime pėr ēdo konkurs qė ata shpallin qė nėnkupton qė CV-ja juaj ka maksimum 1 minutė tė impresionoj punėdhėnėsin. Nė shumicėn e rasteve, nė intervistė ftohen maksimum 10 persona.

Nuk ėshtė personi me i kualifikuar ai qe e pranon thirrjen pėr interviste! Ėshtė ai i cili ka aplikuar me CV-nė mė efektive. Nuk ėshtė personi me i kualifikuar ai i cili e fiton vendin e punės! Ėshtė ai i cili ka arritur mė sė miri t’i bindė panelin intervistues pėr aftėsitė e tij.

Mėnyra se si CV-ja juaj pėrgatitet dhe shkruhet, dhe pėrshtypja qė len ajo te punėdhėnėsi e determinojnė mundėsin tuaj pėr punėsim.

Pėrgatituni pėr aplikime me te denjėt dhe rritni shanset pėr punėsim duke ndjekur kursin 2 ditore me temėn “Pėrgatitja e CV-sė, Letrės motivuese dhe Teknikat efektive pėr intervistė”,

Trajnimi mbahet nė Cambridge School Training Center mė datat 15-16 Shkurt 2013.

Pėr mė shumė informata rreth pėrmbajtjes sė kursit klikoni ne linkun nė vijim:
http://cambridge-ks.com/?cid=1,70&app=cms
 
Mė shumė detaje: http://cambridge-ks.com/?cid=1,70&app=cms
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.