Oferta Pune http://www.ofertapune.com/ Mon, 16 Sep 2019 06:09:26 +0000 rss20 by http://www.ofertapune.com/ info@itbmgroup.com (Oferta Pune) http://www.ofertapune.com/job/keshilltar-klienti/6319/ http://www.ofertapune.com/job/keshilltar-klienti/6319/ Mon, 09 Sep 2019 00:00:00 +0000 Contract Manager http://www.ofertapune.com/job/contract-manager/6318/ http://www.ofertapune.com/job/contract-manager/6318/ Thu, 29 Aug 2019 00:00:00 +0000 http://www.ofertapune.com/job/trajner-per-lidership-dhe-komunikim/6317/ http://www.ofertapune.com/job/trajner-per-lidership-dhe-komunikim/6317/ Mon, 26 Aug 2019 00:00:00 +0000 Freelance Social Media Manager http://www.ofertapune.com/job/freelance-social-media-manager/6316/ http://www.ofertapune.com/job/freelance-social-media-manager/6316/ Tue, 06 Aug 2019 00:00:00 +0000 Konkurs per Pizzamen http://www.ofertapune.com/job/konkurs-per-pizzamen/6312/ http://www.ofertapune.com/job/konkurs-per-pizzamen/6312/ Fri, 19 Jul 2019 00:00:00 +0000 http://www.ofertapune.com/job/call-agent-per-kujdes-ndaj-klientit/6311/ http://www.ofertapune.com/job/call-agent-per-kujdes-ndaj-klientit/6311/ Wed, 17 Jul 2019 00:00:00 +0000 Steel Fixer http://www.ofertapune.com/job/steel-fixer/6309/ http://www.ofertapune.com/job/steel-fixer/6309/ Wed, 10 Jul 2019 00:00:00 +0000 Administrat http://www.ofertapune.com/job/administrat/6306/ http://www.ofertapune.com/job/administrat/6306/ Mon, 08 Jul 2019 00:00:00 +0000 Remote C#/WPF and C++/Qt Developer http://www.ofertapune.com/job/remote-c-and-wpf-and-c-and-qt-developer/6305/ http://www.ofertapune.com/job/remote-c-and-wpf-and-c-and-qt-developer/6305/ Fri, 28 Jun 2019 00:00:00 +0000 Linguist Manager (Camp Bondsteel, Kosovo) http://www.ofertapune.com/job/linguist-manager-camp-bondsteel-kosovo/6303/ http://www.ofertapune.com/job/linguist-manager-camp-bondsteel-kosovo/6303/ Thu, 20 Jun 2019 00:00:00 +0000 Remote Intermediate Android Developer http://www.ofertapune.com/job/remote-intermediate-android-developer/6302/ http://www.ofertapune.com/job/remote-intermediate-android-developer/6302/ Tue, 18 Jun 2019 00:00:00 +0000 Estetiste http://www.ofertapune.com/job/estetiste/6301/ http://www.ofertapune.com/job/estetiste/6301/ Rina Beauty Prishtine kerkon dy estetiste: Nje estetiste per depilim dhe Nje estetiste per rregullimin e thonjeve. Estetistet te kene se paku 1 vit pervoje pune, te jene te interesuara per te mesuar sherbime te reja. Mosha 18-35. Te interesuarat te lajmerohen ne +38345579888. Wed, 12 Jun 2019 00:00:00 +0000 Call Agent http://www.ofertapune.com/job/call-agent/6300/ http://www.ofertapune.com/job/call-agent/6300/ Wed, 29 May 2019 00:00:00 +0000 Logistics Supervisor http://www.ofertapune.com/job/logistics-supervisor/6299/ http://www.ofertapune.com/job/logistics-supervisor/6299/ Mon, 27 May 2019 00:00:00 +0000 Remote C++/C#/Algorithm Developer http://www.ofertapune.com/job/remote-c-and-c-and-algorithm-developer/6298/ http://www.ofertapune.com/job/remote-c-and-c-and-algorithm-developer/6298/ Tue, 21 May 2019 00:00:00 +0000