Oferta Pune http://www.ofertapune.com/ Fri, 17 Sep 2021 13:26:32 +0000 rss20 by http://www.ofertapune.com/ info@itbmgroup.com (Oferta Pune) Limari http://www.ofertapune.com/job/limari/6403/ http://www.ofertapune.com/job/limari/6403/ Sat, 17 Jul 2021 00:00:00 +0000 Sanitare Zyre http://www.ofertapune.com/job/sanitare-zyre/6402/ http://www.ofertapune.com/job/sanitare-zyre/6402/ Fri, 16 Jul 2021 00:00:00 +0000 Zhvillues Software http://www.ofertapune.com/job/zhvillues-software/6401/ http://www.ofertapune.com/job/zhvillues-software/6401/ Thu, 15 Jul 2021 00:00:00 +0000 Shofer Kamioni/Trailer http://www.ofertapune.com/job/shofer-kamioni-and-trailer/6400/ http://www.ofertapune.com/job/shofer-kamioni-and-trailer/6400/ Fri, 09 Jul 2021 00:00:00 +0000 Nenpunes/e zyre operative http://www.ofertapune.com/job/nenpunes-and-e-zyre-operative/6399/ http://www.ofertapune.com/job/nenpunes-and-e-zyre-operative/6399/ Thu, 08 Jul 2021 00:00:00 +0000 Remote Technical Software Project Manager http://www.ofertapune.com/job/remote-technical-software-project-manager/6398/ http://www.ofertapune.com/job/remote-technical-software-project-manager/6398/ Wed, 30 Jun 2021 00:00:00 +0000 Remote Automation QA Engineer http://www.ofertapune.com/job/remote-automation-qa-engineer/6397/ http://www.ofertapune.com/job/remote-automation-qa-engineer/6397/ Tue, 29 Jun 2021 00:00:00 +0000 Shofer http://www.ofertapune.com/job/shofer/6394/ http://www.ofertapune.com/job/shofer/6394/ Mon, 28 Jun 2021 00:00:00 +0000 Mekanik Kamioni http://www.ofertapune.com/job/mekanik-kamioni/6393/ http://www.ofertapune.com/job/mekanik-kamioni/6393/ Tue, 15 Jun 2021 00:00:00 +0000 Shofer kamioni http://www.ofertapune.com/job/shofer-kamioni/6392/ http://www.ofertapune.com/job/shofer-kamioni/6392/ Mon, 14 Jun 2021 00:00:00 +0000 Logistics Sales Manager http://www.ofertapune.com/job/logistics-sales-manager/6390/ http://www.ofertapune.com/job/logistics-sales-manager/6390/ Mon, 31 May 2021 00:00:00 +0000 Conference Sales Representative http://www.ofertapune.com/job/conference-sales-representative/5642/ http://www.ofertapune.com/job/conference-sales-representative/5642/ Wed, 26 May 2021 00:00:00 +0000 1 Professional Hairstylist / 1 Makeup Artist http://www.ofertapune.com/job/1-professional-hairstylist--and--1-makeup-artist/6387/ http://www.ofertapune.com/job/1-professional-hairstylist--and--1-makeup-artist/6387/ Bees Beauty ne Ferizaj eshte ne kerkim te: 1 Professional Hairstylist 1 Makup Artist Ju lutemi t'i dergoni punimet tuaja ne Viber ne +38349333363 Wed, 28 Apr 2021 00:00:00 +0000 Operator prodhimtarie industri ushqimore http://www.ofertapune.com/job/operator-prodhimtarie-industri-ushqimore/6386/ http://www.ofertapune.com/job/operator-prodhimtarie-industri-ushqimore/6386/ Thu, 15 Apr 2021 00:00:00 +0000 Tirane, vend pune IT http://www.ofertapune.com/job/tirane-vend-pune-it/6385/ http://www.ofertapune.com/job/tirane-vend-pune-it/6385/ Thu, 08 Apr 2021 00:00:00 +0000