Oferta Pune http://www.ofertapune.com/ Thu, 18 Jul 2024 20:11:46 +0000 rss20 by http://www.ofertapune.com/ info@itbmgroup.com (Oferta Pune) MARANGOZ DETAR http://www.ofertapune.com/job/marangoz-detar/6510/ http://www.ofertapune.com/job/marangoz-detar/6510/ Tue, 20 Jun 2023 00:00:00 +0000 SHOFER BISARCA http://www.ofertapune.com/job/shofer-bisarca/6509/ http://www.ofertapune.com/job/shofer-bisarca/6509/ Tue, 06 Jun 2023 00:00:00 +0000 SHOFER BISARCA http://www.ofertapune.com/job/shofer-bisarca/6508/ http://www.ofertapune.com/job/shofer-bisarca/6508/ Tue, 06 Jun 2023 00:00:00 +0000 OPERATOR LOGJISTIKE http://www.ofertapune.com/job/operator-logjistike/6488/ http://www.ofertapune.com/job/operator-logjistike/6488/ KOMPANIA E TRANSPORTIT WORK ITALY KERKON TE PUNESOJ 1 PUNOJES NE PROFILIN: NENPUNES ZYRE OPERATIVE NE SEKTORIN E TRANSPORTIT -TE DIJE ITALISHT -TE KETE EKSPERIENC PUNE -PERSON SERIOZ DHE QE -Puna ndodhet ne zyrat tona ne DURRES DESHIRON TE MESOJE APLIKONI NE EMAIL: job@workitaly.com ose ne NR e telefonit +355 69 6035 666 Tue, 21 Mar 2023 00:00:00 +0000 Remote Analytics and Financial Operations Manager http://www.ofertapune.com/job/remote-analytics-and-financial-operations-manager/6473/ http://www.ofertapune.com/job/remote-analytics-and-financial-operations-manager/6473/ Tue, 31 Jan 2023 00:00:00 +0000 Auditues i Brendshëm http://www.ofertapune.com/job/auditues-i-brendshm/6467/ http://www.ofertapune.com/job/auditues-i-brendshm/6467/ Mon, 12 Dec 2022 00:00:00 +0000 SHOFER KAMIONI http://www.ofertapune.com/job/shofer-kamioni/6466/ http://www.ofertapune.com/job/shofer-kamioni/6466/ Mon, 12 Dec 2022 00:00:00 +0000 Bukëpjekës http://www.ofertapune.com/job/bukpjeks/6465/ http://www.ofertapune.com/job/bukpjeks/6465/ Sat, 10 Dec 2022 00:00:00 +0000 Kamarier/ Banakier http://www.ofertapune.com/job/kamarier-and--banakier/6463/ http://www.ofertapune.com/job/kamarier-and--banakier/6463/ Sat, 10 Dec 2022 00:00:00 +0000 Quality Controller http://www.ofertapune.com/job/quality-controller/6462/ http://www.ofertapune.com/job/quality-controller/6462/ Sat, 10 Dec 2022 00:00:00 +0000 Sistemues/e / Shop Ass. http://www.ofertapune.com/job/sistemues-and-e--and--shop-ass./6461/ http://www.ofertapune.com/job/sistemues-and-e--and--shop-ass./6461/ Sat, 10 Dec 2022 00:00:00 +0000 Punonjese Banaku (mercato) http://www.ofertapune.com/job/punonjese-banaku-mercato/6460/ http://www.ofertapune.com/job/punonjese-banaku-mercato/6460/ Sat, 10 Dec 2022 00:00:00 +0000 Punonjese Tek te fresketat http://www.ofertapune.com/job/punonjese-tek-te-fresketat/6459/ http://www.ofertapune.com/job/punonjese-tek-te-fresketat/6459/ Sat, 10 Dec 2022 00:00:00 +0000 Kasiere http://www.ofertapune.com/job/kasiere/6458/ http://www.ofertapune.com/job/kasiere/6458/ Sat, 10 Dec 2022 00:00:00 +0000 Specialiste Finance http://www.ofertapune.com/job/specialiste-finance/6457/ http://www.ofertapune.com/job/specialiste-finance/6457/ Sat, 10 Dec 2022 00:00:00 +0000