Oferta Pune http://www.ofertapune.com/ Mon, 17 Sep 2018 15:17:51 +0000 rss20 by http://www.ofertapune.com/ info@itbmgroup.com (Oferta Pune) Operatore Italisht http://www.ofertapune.com/job/operatore-italisht/6225/ http://www.ofertapune.com/job/operatore-italisht/6225/ Nese jeni te interesuar per te punuar si operatore te gjuhes italiane , CST-AL shpk eshte vendi ideal per ju. Synimi jone kryesor eshte te permbushim objektivat tuaja duke ju ofruar : 1. Pagesa te larta dhe bonuse te kenaqshme 2. Ambjent rinor e motivues 3. Rritje profesionale permes trajnimeve te vazhdueshme 4. Korrektesi e rigorozitet gjate orarit te punes. Ju mirepresim Wed, 12 Sep 2018 00:00:00 +0000 Call Agent - Gjuhe Gjermane http://www.ofertapune.com/job/call-agent---gjuhe-gjermane/6224/ http://www.ofertapune.com/job/call-agent---gjuhe-gjermane/6224/ Thu, 06 Sep 2018 00:00:00 +0000 Remote Resource Management Specialist http://www.ofertapune.com/job/remote-resource-management-specialist/6223/ http://www.ofertapune.com/job/remote-resource-management-specialist/6223/ Mon, 03 Sep 2018 00:00:00 +0000 Edukatore http://www.ofertapune.com/job/edukatore/6221/ http://www.ofertapune.com/job/edukatore/6221/ Wed, 29 Aug 2018 00:00:00 +0000 Menagjer i Shitjes http://www.ofertapune.com/job/menagjer-i-shitjes/6220/ http://www.ofertapune.com/job/menagjer-i-shitjes/6220/ Mon, 27 Aug 2018 00:00:00 +0000 Rex Solutions http://www.ofertapune.com/job/rex-solutions/6219/ http://www.ofertapune.com/job/rex-solutions/6219/ Sat, 25 Aug 2018 00:00:00 +0000 Agjent telefonik http://www.ofertapune.com/job/agjent-telefonik/6218/ http://www.ofertapune.com/job/agjent-telefonik/6218/ Fri, 24 Aug 2018 00:00:00 +0000 Social Media Evaluator | Albanian Native Speakers http://www.ofertapune.com/job/social-media-evaluator--albanian-native-speakers/6217/ http://www.ofertapune.com/job/social-media-evaluator--albanian-native-speakers/6217/ Thu, 23 Aug 2018 00:00:00 +0000 PLC Zhvillues (m/f) http://www.ofertapune.com/job/plc-zhvillues-m-and-f/6018/ http://www.ofertapune.com/job/plc-zhvillues-m-and-f/6018/ Wed, 22 Aug 2018 00:00:00 +0000 Junior Architect http://www.ofertapune.com/job/junior-architect/5957/ http://www.ofertapune.com/job/junior-architect/5957/ Looking for Junior Architect with good knowledge and skills. Previous experience in Architect is more preferable Should be dynamic, hard-worker, and able to work under pressure Reviews engineering drawing and designs to ensure adherence to established specifications and standards. Has knowledge of commonly used concepts, practices, and procedures within a particular field. Have knowledge of preparing specifications and BOQ Assist in Construction Project Site Visits, Monitoring, Management and Supervision. Works under immediate supervision. Ensuring tasks allocated is completed and delivered after a self-check. Should be well versed with, AutoCAD, MS Project, MS Office and MS Outlook. Mon, 20 Aug 2018 00:00:00 +0000 Shpallje per Kamarier/e http://www.ofertapune.com/job/shpallje-per-kamarier-and-e/6216/ http://www.ofertapune.com/job/shpallje-per-kamarier-and-e/6216/ Sat, 18 Aug 2018 00:00:00 +0000 Remote Junior-Intermediate Manual QA http://www.ofertapune.com/job/remote-junior-intermediate-manual-qa/6214/ http://www.ofertapune.com/job/remote-junior-intermediate-manual-qa/6214/ Tue, 14 Aug 2018 00:00:00 +0000 Call Agent http://www.ofertapune.com/job/call-agent/6213/ http://www.ofertapune.com/job/call-agent/6213/ Mon, 13 Aug 2018 00:00:00 +0000 Arkatare dhe Sektorist/e http://www.ofertapune.com/job/arkatare-dhe-sektorist-and-e/6211/ http://www.ofertapune.com/job/arkatare-dhe-sektorist-and-e/6211/ Thu, 09 Aug 2018 00:00:00 +0000 MID-CAREER DEVELOPERS http://www.ofertapune.com/job/mid-career-developers/6209/ http://www.ofertapune.com/job/mid-career-developers/6209/ Fri, 03 Aug 2018 00:00:00 +0000