Oferta Pune http://www.ofertapune.com/ Tue, 12 Nov 2019 12:13:33 +0000 rss20 by http://www.ofertapune.com/ info@itbmgroup.com (Oferta Pune) Kundenbetreuer http://www.ofertapune.com/job/kundenbetreuer/6334/ http://www.ofertapune.com/job/kundenbetreuer/6334/ Thu, 31 Oct 2019 00:00:00 +0000 http://www.ofertapune.com/job/keshilltar-per-klient-ne-gjuhen-holandeze/6333/ http://www.ofertapune.com/job/keshilltar-per-klient-ne-gjuhen-holandeze/6333/ Thu, 31 Oct 2019 00:00:00 +0000 Customer Care http://www.ofertapune.com/job/customer-care/6332/ http://www.ofertapune.com/job/customer-care/6332/ Thu, 31 Oct 2019 00:00:00 +0000 Deutschsprachige Kundenberater / Medienberater (w/m) gesucht http://www.ofertapune.com/job/deutschsprachige-kundenberater--and--medienberater-w-and-m-gesucht/6331/ http://www.ofertapune.com/job/deutschsprachige-kundenberater--and--medienberater-w-and-m-gesucht/6331/ Wed, 23 Oct 2019 00:00:00 +0000 Kundenbetreuung http://www.ofertapune.com/job/kundenbetreuung/6330/ http://www.ofertapune.com/job/kundenbetreuung/6330/ Wed, 23 Oct 2019 00:00:00 +0000 Recruiter with German http://www.ofertapune.com/job/recruiter-with-german/6321/ http://www.ofertapune.com/job/recruiter-with-german/6321/ Fri, 20 Sep 2019 00:00:00 +0000 http://www.ofertapune.com/job/agjent-i-shitjes-2-ne-gjuhen-frenge/6320/ http://www.ofertapune.com/job/agjent-i-shitjes-2-ne-gjuhen-frenge/6320/ Tue, 17 Sep 2019 00:00:00 +0000 Freelance Social Media Manager http://www.ofertapune.com/job/freelance-social-media-manager/6316/ http://www.ofertapune.com/job/freelance-social-media-manager/6316/ Tue, 06 Aug 2019 00:00:00 +0000 Konkurs per Pizzamen http://www.ofertapune.com/job/konkurs-per-pizzamen/6312/ http://www.ofertapune.com/job/konkurs-per-pizzamen/6312/ Fri, 19 Jul 2019 00:00:00 +0000 Steel Fixer http://www.ofertapune.com/job/steel-fixer/6309/ http://www.ofertapune.com/job/steel-fixer/6309/ Wed, 10 Jul 2019 00:00:00 +0000 Administrat http://www.ofertapune.com/job/administrat/6306/ http://www.ofertapune.com/job/administrat/6306/ Mon, 08 Jul 2019 00:00:00 +0000 Remote C#/WPF and C++/Qt Developer http://www.ofertapune.com/job/remote-c-and-wpf-and-c-and-qt-developer/6305/ http://www.ofertapune.com/job/remote-c-and-wpf-and-c-and-qt-developer/6305/ Fri, 28 Jun 2019 00:00:00 +0000 Linguist Manager (Camp Bondsteel, Kosovo) http://www.ofertapune.com/job/linguist-manager-camp-bondsteel-kosovo/6303/ http://www.ofertapune.com/job/linguist-manager-camp-bondsteel-kosovo/6303/ Thu, 20 Jun 2019 00:00:00 +0000 Remote Intermediate Android Developer http://www.ofertapune.com/job/remote-intermediate-android-developer/6302/ http://www.ofertapune.com/job/remote-intermediate-android-developer/6302/ Tue, 18 Jun 2019 00:00:00 +0000 Estetiste http://www.ofertapune.com/job/estetiste/6301/ http://www.ofertapune.com/job/estetiste/6301/ Rina Beauty Prishtine kerkon dy estetiste: Nje estetiste per depilim dhe Nje estetiste per rregullimin e thonjeve. Estetistet te kene se paku 1 vit pervoje pune, te jene te interesuara per te mesuar sherbime te reja. Mosha 18-35. Te interesuarat te lajmerohen ne +38345579888. Wed, 12 Jun 2019 00:00:00 +0000