Oferta Pune http://www.ofertapune.com/ Mon, 22 Apr 2024 09:36:00 +0000 rss20 by http://www.ofertapune.com/ info@itbmgroup.com (Oferta Pune) MARANGOZ DETAR http://www.ofertapune.com/job/marangoz-detar/6510/ http://www.ofertapune.com/job/marangoz-detar/6510/ Tue, 20 Jun 2023 00:00:00 +0000 SHOFER BISARCA http://www.ofertapune.com/job/shofer-bisarca/6509/ http://www.ofertapune.com/job/shofer-bisarca/6509/ Tue, 06 Jun 2023 00:00:00 +0000 SHOFER BISARCA http://www.ofertapune.com/job/shofer-bisarca/6508/ http://www.ofertapune.com/job/shofer-bisarca/6508/ Tue, 06 Jun 2023 00:00:00 +0000 Food Safety/Quality Experts, Albania http://www.ofertapune.com/job/food-safety-and-quality-experts-albania/6507/ http://www.ofertapune.com/job/food-safety-and-quality-experts-albania/6507/ Mon, 22 May 2023 00:00:00 +0000 Policy Experts, Albania http://www.ofertapune.com/job/policy-experts-albania/6504/ http://www.ofertapune.com/job/policy-experts-albania/6504/ Mon, 22 May 2023 00:00:00 +0000 OPERATOR LOGJISTIKE http://www.ofertapune.com/job/operator-logjistike/6488/ http://www.ofertapune.com/job/operator-logjistike/6488/ KOMPANIA E TRANSPORTIT WORK ITALY KERKON TE PUNESOJ 1 PUNOJES NE PROFILIN: NENPUNES ZYRE OPERATIVE NE SEKTORIN E TRANSPORTIT -TE DIJE ITALISHT -TE KETE EKSPERIENC PUNE -PERSON SERIOZ DHE QE -Puna ndodhet ne zyrat tona ne DURRES DESHIRON TE MESOJE APLIKONI NE EMAIL: job@workitaly.com ose ne NR e telefonit +355 69 6035 666 Tue, 21 Mar 2023 00:00:00 +0000 Remote Analytics and Financial Operations Manager http://www.ofertapune.com/job/remote-analytics-and-financial-operations-manager/6473/ http://www.ofertapune.com/job/remote-analytics-and-financial-operations-manager/6473/ Tue, 31 Jan 2023 00:00:00 +0000 SHOFER AUTOBUSI http://www.ofertapune.com/job/shofer-autobusi/6470/ http://www.ofertapune.com/job/shofer-autobusi/6470/ Kompania e Workitaly kerkon te punesoje menjehere shofer me Patente D pages e kenaqeshme dhe pune e sigurt dhe afatgjate.. Bashkohuni me ne Wed, 28 Dec 2022 00:00:00 +0000 SHOFER KAMIONI http://www.ofertapune.com/job/shofer-kamioni/6469/ http://www.ofertapune.com/job/shofer-kamioni/6469/ Wed, 28 Dec 2022 00:00:00 +0000 Auditues i Brendshëm http://www.ofertapune.com/job/auditues-i-brendshm/6467/ http://www.ofertapune.com/job/auditues-i-brendshm/6467/ Mon, 12 Dec 2022 00:00:00 +0000 SHOFER KAMIONI http://www.ofertapune.com/job/shofer-kamioni/6466/ http://www.ofertapune.com/job/shofer-kamioni/6466/ Mon, 12 Dec 2022 00:00:00 +0000 Bukëpjekës http://www.ofertapune.com/job/bukpjeks/6465/ http://www.ofertapune.com/job/bukpjeks/6465/ Sat, 10 Dec 2022 00:00:00 +0000 Kamarier/ Banakier http://www.ofertapune.com/job/kamarier-and--banakier/6463/ http://www.ofertapune.com/job/kamarier-and--banakier/6463/ Sat, 10 Dec 2022 00:00:00 +0000 Quality Controller http://www.ofertapune.com/job/quality-controller/6462/ http://www.ofertapune.com/job/quality-controller/6462/ Sat, 10 Dec 2022 00:00:00 +0000 Sistemues/e / Shop Ass. http://www.ofertapune.com/job/sistemues-and-e--and--shop-ass./6461/ http://www.ofertapune.com/job/sistemues-and-e--and--shop-ass./6461/ Sat, 10 Dec 2022 00:00:00 +0000