Oferta Pune http://www.ofertapune.com/ Wed, 23 Jan 2019 01:06:06 +0000 rss20 by http://www.ofertapune.com/ info@itbmgroup.com (Oferta Pune) http://www.ofertapune.com/job/shites/6264/ http://www.ofertapune.com/job/shites/6264/ Mon, 21 Jan 2019 00:00:00 +0000 Catering Chef http://www.ofertapune.com/job/catering-chef/6263/ http://www.ofertapune.com/job/catering-chef/6263/ Qualifications Required: - At least 5 years experience as a Chef in a full-service restaurant - Diploma on professional education in Gastronomy - Strong knowledge of proper food handling and sanitation standards - Knowledge of health and safety in food service - Knowledge of food, food hygiene (including hazard analysis and critical control points) and food preparation - Trained in Food Safety Management - A deep understanding of ingredients and produce - The ability to delegate tasks - Any recommendation letter or evidence for previous work is advantage Mon, 14 Jan 2019 00:00:00 +0000 Catering Project Manager http://www.ofertapune.com/job/catering-project-manager/6262/ http://www.ofertapune.com/job/catering-project-manager/6262/ Qualifications Required: - At least 3 years experienced in Catering and Food Service - Able to plan complex Menus including Local and International Preferences - Training and Supervising staff - Monitoring Quality Control of the Product and Service - Trained in Food Safety Management - Knowledge of food, food hygiene (including hazard analysis and critical control points) and food preparation - Knowledge of health and safety in food service - Any recommendation letter or evidence for previous work is advantage Mon, 14 Jan 2019 00:00:00 +0000 Construction worker http://www.ofertapune.com/job/construction-worker/6261/ http://www.ofertapune.com/job/construction-worker/6261/ Mon, 24 Dec 2018 00:00:00 +0000 Recruitment Specialist http://www.ofertapune.com/job/recruitment-specialist/6260/ http://www.ofertapune.com/job/recruitment-specialist/6260/ Mon, 24 Dec 2018 00:00:00 +0000 Inxhinier i Makinerise / Managjer Prodhimi http://www.ofertapune.com/job/inxhinier-i-makinerise--and--managjer-prodhimi/6259/ http://www.ofertapune.com/job/inxhinier-i-makinerise--and--managjer-prodhimi/6259/ PurePower sh.p.k ne kuader te zgjerimit te personelit inxhinierik , shpall konkurs per vend te lire pune per inxhinier te makinerise/ managjer prodhimi me kohe te plote . Kriteret dhe aftesite e nevojshme : -Te kete perfunduar studimet ose ne perfundim e siper per Inxhinieri mekanike ose te ngjashme ( preferohet dega Prodhim - Menaxhim ) - Mosha mbi 20 vjec - Te kete njohuri te mirat te gjuhes Angleze te shkruar dhe te folur ( kriter i domosdoshem ) - Te kete njohuri te mira ne perdorim te programin Autocad 3D apo software te tjere si Autodesk Inventor ose Rhinoceros - Te kete njohuri te mira te pakeses Microsoft Office , sidomos Microsoft Excel Te kete njohuri per menagjim te prodhimit ) te jete I afte te punoj ne grup dhe nen presion , Detyrat e punes: Mirret me dizajnim te produkteve, si edhe zgjidhjen e problemeve qe mund te paraqiten gjat prodhimit, Hulumton dhe permirson ne vazhdimsi procesin e prodhimit qe produket tona te jene qdo here e me kualitative dhe me kosto efektive. Menagjon , organizon punetoret e prodhimit dhe prodhimin ne tersi. Si dhe pune tjera qe lidhen direkt ose indirekt me produkte dhe prodhim . Sun, 23 Dec 2018 00:00:00 +0000 Agjent Shitje http://www.ofertapune.com/job/agjent-shitje/5184/ http://www.ofertapune.com/job/agjent-shitje/5184/ Sun, 23 Dec 2018 00:00:00 +0000 Asistente Stomatologjike http://www.ofertapune.com/job/asistente-stomatologjike/6258/ http://www.ofertapune.com/job/asistente-stomatologjike/6258/ Thu, 20 Dec 2018 00:00:00 +0000 Truck Driver http://www.ofertapune.com/job/truck-driver/6257/ http://www.ofertapune.com/job/truck-driver/6257/ Are you a truck driver? Do you have min. 3 years of experience (C+E/Class 1 license) If yes you can join our Program! - jobs across many states - earn up to $5000 net /month - full assistance from day 1 to your move to the US NO COST on your side before you start working in the USA! Move to the USA based on EB-3 Visa (Green Card) together with your family. If interested? Please apply via www.truckdriverjobusa.com or send us an e-mail to: info@fosterstaffing.com If you have any friends or colleagues that might be interested please share this message with them. Foster Staffing Team Wed, 19 Dec 2018 00:00:00 +0000 http://www.ofertapune.com/job/agjente-te-thirrjeve/6254/ http://www.ofertapune.com/job/agjente-te-thirrjeve/6254/ Mon, 10 Dec 2018 00:00:00 +0000 http://www.ofertapune.com/job/edukatore-ne-amerike/6252/ http://www.ofertapune.com/job/edukatore-ne-amerike/6252/ Thu, 29 Nov 2018 00:00:00 +0000 Kerkohen 20 foles te gjuhes gjermane http://www.ofertapune.com/job/kerkohen-20-foles-te-gjuhes-gjermane/6251/ http://www.ofertapune.com/job/kerkohen-20-foles-te-gjuhes-gjermane/6251/ Wed, 28 Nov 2018 00:00:00 +0000 Ndihmes Pizzamen dhe Shankist http://www.ofertapune.com/job/ndihmes-pizzamen-dhe-shankist/6250/ http://www.ofertapune.com/job/ndihmes-pizzamen-dhe-shankist/6250/ Pune ne shank dhe ndihmes Pizzamen Sat, 24 Nov 2018 00:00:00 +0000 http://www.ofertapune.com/job/shites-ne-butik/6248/ http://www.ofertapune.com/job/shites-ne-butik/6248/ Sun, 18 Nov 2018 00:00:00 +0000 Call Agent Inbound http://www.ofertapune.com/job/call-agent-inbound/6247/ http://www.ofertapune.com/job/call-agent-inbound/6247/ Wed, 14 Nov 2018 00:00:00 +0000