KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Migros

Kompania: Migros
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Migros Commerce
Adresa: Zona Industriale 4, Fushė Kosovė, Fushė Kosovė
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: Info@auloni.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.auloni.com
Regjistruar me: 11/04/2009
Gjithsejt punė tė shpallura: 24
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.