KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
kurse dhe perkthime te gjuhes gjermane-

ofroj kurse private te gjuhes gjermae per te gjitha nivelet si dhe perkthej dokumente te ndryshme nga gjuha gjermane ne ate shqipe dhe anasjelltas(posedoj vulen si interprete gjyqeore e gjuhes gjermane)

Kompania: kurse dhe perkthime te gjuhes gjermane
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Adresa: Lagja" Kalabria"pn
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 044 322 709
Fax:
E-mail: b_zeqa@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 23/07/2009
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.