KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
KPMG

Kompania: KPMG
Lloji i Kompanisė: Rekrutues
Personi kontaktues: Valmira Vejuka
Adresa: Bulevardi "Deshmoret e Kombit", Kullat Binjake, Kulla 1, Kati 13.
Qyteti: Tirana
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: + 355 4 227 4524
Fax: + 355 223 5534
E-mail: vvejuka@kpmg.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.kpmg.com.al
Regjistruar me: 11/12/2009
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.