KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Eurosig sh.a

Eurosig Sh.a eshte themeluar si nje Kompani Sigurimi ne 16 Korrik te vitit 2004 me emrin ā€œDUKAGJIN-ALā€ Sh.a. Aktivitetet e saj kryesore perfshijne sigurimin e mjeteve motorrike, pasurise, shendetit si dhe te produkteve te tjera te sigurimit te aktiviteit te Jo-Jetes.
Veprimtaria e kesaj kompanie si dhe i te gjithe kompanive te tjera qe kryejne aktivitet ne territorin e Shqiperise rregullohet permes ligjit nr 9267 ā€œPer Veprimtarine e Sigurimeve, Risigurimeve dhe Ndermjetesimit ne Sigurime dhe Risigurimeā€ si dhe mbikqyresit te saj qe eshte Autoriteti Mbikqyres Financiar (AMF).

Kompania: Eurosig sh.a
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: FatjonSaja
Industria: Sigurime
Adresa: Rr. Papa Gjon Pali II Vila Nr. 5
Qyteti: Tirane
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: +355 42 238 999
Fax:
E-mail: fatjoni2001@yahoo.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.eurosig.al
Regjistruar me: 08/02/2010
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.