KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Viva Fresh Store

Viva Fresh u themelua ne vitin 2003 me pikėn e parė shitėse nė qytetin e Ferizajit ku fillimisht ishin edhe zyret qėndrore. Duke rrjedhė nga njė familje me traditė tregtare 30 vjeqare, Viva Fresh u bė sinonim i cilėsisė dhe shėrbimit ndaj konsumatorėve.

Qysh nė fillimet e para Viva Fresh ka ndjek trendet dhe standardet Evropiane, me konceptin e saj tė veēantė duke u ofruar tė gjithė konsumatorėve mundėsinė pėr ti gjetur tė gjitha mbi njė kulm, pra tė gjitha gamat e produkteve (produkte ushqimore, produkte tė higjienės, tekstil, kozmetikė, pajisje shtėpiake, dekorime, mjete pune, etj), si dhe duke u ofruar vendparkim pėr veturat e konsumatorėve.

Kompania ėshtė e fokusuar qė tė jetė e afėrt me konsumatorėt e saj dhe tu ofroj atyre produkte tė kualitetit mė tė lartė nė dispozicion. Qėllimi I kompanisė ėshtė qė tė zhvilloj lidhje tė shėndetshme dhe tė qėndrueshme me konsumatorėt e saj duke ofruar produkte tė cilėsisė mė tė lartė tė orientuara me qasje profesionale ndaj konsumatorit.

Viva Fresh sot ėshtė njė nga Zingjirėt e shitjes me pakice mė tė mėdhenjė dhe mė tė fuqishem nė Kosovė me 10 pika shitėse dhe operon nė 2 formate: Hipermarkete dhe Suprmarkete.

Supermarketet janė zakonisht nga 400 deri ne 2.000 m2 dhe janė tė ndertuara dhe mobiluara me njė stil tė veēantė, modern dhe funksional pėr vendosje tė mallrave. Varsisht prej madhėsisė sė objektit asortimani varion nga 5.000 deri ne 12.000 artikuj vendor dhe tė huaj.

Hipermarketet janė nga 2.000 deri nė 13.000 m2 dhe janė tė dizajnuara sipas trendeve tė fundit. Ato posedojnė hapsira tė veēanta argetuese pėr femijė dhe njė asortiman mė tė zgjeruar nga 12,000 deri nė 40,000 artikuj vendor dhe tė huaj. Pėrkrahje e veēantė u jepet produkteve vendore.

Kompania: Viva Fresh Store
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Shitje/Menagjer i shitjes
Adresa: Veternik, P.N., Prishtinė
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: info@vivafresh-rks.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.vivafresh-rks.com
Regjistruar me: 20/02/2010
Gjithsejt punė tė shpallura: 11
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.