KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Klinika Amerikane

Klinika Amerikane Qender e specializuar per IVF dhe trajtimin e shendtetit femerore

Kompania: Klinika Amerikane
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Tjetėr
Adresa: Rr. Gazmend Zajmi Nr 33
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 038 248 917
Fax: 038 248 918
E-mail: info@americanivf.net  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://wwww.americanivf.net
Regjistruar me: 02/08/2010
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.