KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Capital Ring

Agjencioni Capital Ring eshte nje kompani serioze qe ofron sherbime te veta profesionale ne fushen e Patundshmerise .

Qellimi yne eshte qe te arrijme ti vendosim rregullat e mirefillta te kesaj fushe te biznesit ne vend ku respektohen te gjitha marreveshjet e arritura dhe qe kjo fushe e biznesit te ngritet ne nivelin e duhur ku nuk lejohen manipulimet dhe keqperdorimet nga ana e personave te paautorizuar dhe jo profesional .Products:Bejme shitblerje te pronave te paluajtshme si banese , shtepi apo toke dhe bejme poashtu ndermjetesime ne qiradhenie-marrje te te gjitha pronave te paluajtshme .

Kompania: Capital Ring
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Patundshmėri
Adresa: Rr. Luan Haradinaj Lok. 9/14 - Pejton
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 038220742
Fax:
E-mail: info@ringks.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.ringks.com
Regjistruar me: 13/08/2010
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.