KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
agjensi punesimi

jemi nje agjensi punesimi qe merremi ndermjetesim ne tregu e punes : brenda vendit & jashte vendit

Kompania: agjensi punesimi"JOB"
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: adm.Hysen Vogli
Industria: Kėshillim
Adresa: rruga : Urani Pano Nd.5 H.4 koni 1016 agjensi punusimi "JOB"
Qyteti: Tirane
Kodi Postar: 1016
Shteti: Shqipėri
Tel: 0684277940
Fax:
E-mail: erivogli@yahoo.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.agjensi-punesimi.com
Regjistruar me: 19/08/2010
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.