KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Shenime Biografike, Aplikim per pune N'Afganistan-

Rregulloj Resume ne gjuhen Angleze, per pune ne Afganistan ne kompanin Flour.
Resumen dhe Aplikimin per Pozite te punes aplikoje une ne qofse nuk dini te perdorni ndonje udhezim ne web faqen e Flour Corporation.

Punet me te kekruar jane:
Kuzhinjer,
Zdrukthtare
Mekanik
Elektricist,
Instalim te ujit,
Administrate.
Kordinator,
Depoist,
Etj.

Rekruteret do te vijne ne Fillim te Nentorit, keshtu qe eshte me mire dhe me e mundeshme te beni aplikimin tani, sepse mundesia do te jete me e mire per t'ju kontaktuar rekruteret Amerikan sa me shpejt.
Ju mirepres.
Suksese.
Qmimi 10 E

Kompania: Shenime Biografike, Aplikim per pune N'Afganistan
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Uran
Industria: Rekrutim
Adresa: Ferizaj,Kosove
Qyteti: Ferizaj
Kodi Postar: 70.000
Shteti: Kosovė
Tel: 044560737
Fax:
E-mail: uran_ratkoceri@hotmail.co.uk  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 14/10/2010
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.