KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
agjencioni i pare per sherbime-

Financier

Kompania: agjencioni i pare per sherbime
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Isuf Dumani
Industria: Financa/Banka
Adresa: Kosove - Prishtine Ulpiana C-15-H-1-P
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 114-234
Fax: 540-540
E-mail: isufdumani@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 17/02/2011
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.