KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
MIGROS-

Migros Commerce eshte kompani qe ben importimin dhe distribuimin e produkteve te kompanive te medha boterore si: Nestle,Colgate Palmolive, Saponia etc.

Kompania: MIGROS
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Lemane Kocmezi
Industria: Tjetėr
Adresa: Ish Thertorja Zona Industriale 4,1200
Qyteti: Fushe Kosove
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 038542723
Fax:
E-mail: lemane.kocmezi@auloni.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 29/03/2011
Gjithsejt punė tė shpallura: 18
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.