KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Agjencia e punesimit

Informtata pėr punėsim nė Irak,Afganistan dhe Kuvajt.
Agjencia private e punėsimit “Punėsohu” bėn pėrgaditjen e dokumentacionit pėr tė gjithė ata qė janė tė interesuar tė punojnė nė Irak , Afganistan,Kuvajt etj. Mes kompanisė amerikane “FLUOR”.Aktualisht nė kėtė kompani punojn njė numėr i madh i Kosovarėve,me njė pagė mesatare prej 5000 dollar nė muaj.Kompania Amerikane“FLOUR” ėshtė duke vazhduar tė pranoj punėtor tė ndryshėm nga shumė vende tė botės pėrfshirė edhe Kosovėn,andaj tė gjithė ata qytetarė qė janė tė interesuar tė aplikojnė pėr punė nė kėtė kompani,mund tė lajmerohen nė zyrat e Agjencise sė punėsimit “Punėsohu” .Tė interesuarit duhet tė sjellin me veti nje CV nė gjuhėn angleze,nėse nuk e kanė,CV-nė mund t’ua shkruajnė zyrtarėt e agjencisė sė punėsimit “Punėsohu”.Ju duhet tė paguani 5 euro per CV si dhe 5 euro per aplikim,qė do te thot gjithsejt 10 euro.Pas kompletimit tė dokumentacionit,ato dėrgohen nė kompaninė Fluor.Kjo kompani mė pas i shikon tė dhėnat e tė gjithė atyre qė kanė aplikuar dhe pranon aplikant qė ju pelqjnė.Qė do tė thotė jo tė gjithė ata qė aplikojnė mund tė pranohen.Pėr mė shumė informata ju mund t’i pyesni edhe zyrtaret e agjencise se punėsimit “Punėsohu”.Ju mund te vini ne zyre pėr me shumė informata ose tė na kontaktoni ne tel:045-569-039
Informata pėr punėsimim nė Kosovė

Agjencia e punėsimit “Punėsohu” ofron punė tė ndryshme nė Kosovė,nė kompani private,ndėrkombėtare dhe institucione shtetėrore.Kjo agjenci ka marrėveshje me nje numėr tė madh tė kompanive qė sa herė qė kanė vende tė lira tė punės ,punėtorėt t’i marrin mes agjencisė sė punėsimit “Punėsohu”.Pėr tė pas qasje nė informatat se ku janė vendet e lira tė punės,ju duhet tė antarėsoheni nė Agjencinė e punėsimit “Punėsohu” e cila kushton 5 euro per 6 muaj. Ju gjatė kėsaj periudhe nė e-mailn tuaj do tė pranoni shumė informata rreth vendeve te lira tė punės,ndėrsa nuk do tė bėni pagesė tjetėr,pėrpos pagesės prej 5 eurove pėr periudhėn 6 mujore.
Pėr mė shumė informata ju mund t’i pyesni edhe zyrtaret e agjencise se punėsimit “Punėsohu”:
Adresa:
Prishtine: Afer qendres tregtare Benaf ne Ulpiane
Ferizaj: Afer qendres tregtare Benaf ne Qender.

Kompania: Agjencia e punesimit "Punesohu"
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Adresa: Prishtine
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 0037745569039
Fax:
E-mail: punesohu@live.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.punesohu.org
Regjistruar me: 12/04/2011
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.