KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Albania Drink Distribution

Albania Drink Distribution sh.p.k., Ć«shtĆ« distributor ekskluziv pĆ«r ShqipĆ«rinĆ«, i Red Bull, Rauch FrĆ¼chtsafte, San Pellegrino etj

Kompania: Albania Drink Distribution
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Albania Drink Distribution
Adresa: Rr. Dėshmorėt e 4 Shkurtit, Blloku Green Park, Kati II. (siper Club Davidoff)
Qyteti: Tiranė
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: 267 192
Fax: 233 108
E-mail: info@add.com.al  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.add.com.al
Regjistruar me: 29/06/2006
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.