KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Elektro Instalues Isa-

Bėn instalimin e rrymes elektrike nė:
-Objekte banimi
-Ndertesa shumkatshe
-Qendra tregtare
-Riparimin e objekteve
-Mirmbajtjen e objekteve
-Instalim interfonav
-Instalimin e rrufepritėsi

Kompania: Elektro Instalues Isa
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: 044249804
Industria: Shėrbime tė klientėve
Adresa: prishtin
Qyteti: prishtin
Kodi Postar: 1231
Shteti: Kosovė
Tel: +37744249804
Fax:
E-mail: isa.elektrik@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 10/06/2011
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.