KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Sallon zbukurimi -

kerkoj 2 punetore ne sallon me pervoj pune,
dhe 1 punetore per mbjelljen e thonjeve.

Kompania: Sallon zbukurimi "Hida"
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Bukuri/Modė
Adresa: Bregu i dielllit.
Qyteti: prishtine
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: 044 441 430
Fax:
E-mail: hida_67@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 22/06/2011
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.