KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Rain Works sh.p.k

Kompania Amerikane Rainbow ofron mundesi pune me orar te plote dhe orar jo te plote te punes, Rainbow ofron nje mundesi te madhe te karrieres per individet te cilet kerkojne nje orar fleksibil te punes me te ardhura shume te mira ne krahasim me te ardhurat mesatare ne Kosove.
Nje shumellojshmeri e pozitave jan ne dispozicion ne fushen e shitjeve, dhe menagjimit te shitjeve.
Kompanija Rainbow ju mundeson
-Trainim gjithperfshires ne fushen e shitjes falas.
-Produktin me te mire
-Mjedis te mrekullueshem te punes
-Mundesi avancimi ne karriere

Kompania: Rain Works sh.p.k
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Shitje/Menagjer i shitjes
Adresa: Veterrnik Prishtine
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +37745600584
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: jetonmehmeti@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.rainbowsystem.com
Regjistruar me: 01/09/2011
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.