KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
UNDP Kosovo

UNDP is the UN's global development network, advocating for change and connecting countries to knowledge, experience and resources to help people build a better life. We are on the ground in 166 countries, working with them on their own solutions to global and national development challenges. As they develop local capacity, they draw on the people of UNDP and our wide range of partners.

Kompania: UNDP Kosovo
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: UNDP
Adresa: Peyton Place st. 14
Qyteti: Prishtina
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 38138249066
Fax: 38138249 065
E-mail: vacancies.ks@undp.org  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.kosovo.undp.org
Regjistruar me: 11/07/2006
Gjithsejt punė tė shpallura: 131
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.