KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
KEK

Kompania: KEK
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: KEK
Adresa: Prishtinė
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: 038240245
Fax:
E-mail: info@kek-energy.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.kek-energy.com
Regjistruar me: 12/07/2006
Gjithsejt punė tė shpallura: 102
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.