KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Health & Beuty Systems

Kompani gjermane, sektor ne rritje te shpejt ,kerkon Agjent shitjesh, bashkepunetore qe jane shume te motivuar.
Fitime te pakufizuar.
Vetem persona te interesuar.

Kompania: Health & Beuty Systems
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: gerald.llalla@gmail.com
Industria: Shitje/Menagjer i shitjes
Adresa: http://www.lrworld.al/main/
Qyteti: Tirane
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: +39 3293795773
Fax:
E-mail: gerald.llalla@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.lrworld.al/main/
Regjistruar me: 18/04/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.