KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
ALBTOURS D VAS TOUR OPERATORE-

We started simply creative with a small team in 1994 with licence number 13, protocol number 6643. Today Albtours "D" is one of the leading incoming tour operator in Albania and full member of IATA (International Air Transport Association), JATA ( Japan Association of Travel Agents ), RDA (Internationaler Bustouristik Verband), ATAA (Albanian Travel Agents Association) and VAS Tour Operator.

Albtours D has more than 52 professional dedicated employees, working in several branch offices in the main cities of Albania and neighboring Balkan countries. We offer personalized services including worlwide airline ticketing, ferry connections, cruise shore trips, tour ground operations, professional guide assistance in several languages, incentive programs and business conventions, inclusive venues and landmarks for weedings, special ocassions and sport activities, holiday and leisure activites on the beach, personalized transfer and VIP services. Our main strategy is to provide value and customer satisfation.

Kompania: ALBTOURS D VAS TOUR OPERATORE
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Erjona
Industria: Udhėtime
Adresa: Rr.I.Rugova, Tirane
Qyteti: Tirane
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: 04 22 63 873
Fax:
E-mail: erjona@albtoursd.al  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 07/08/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.