KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Fm Group-

Shqiperi, ofrohet NEW OPPORTUNITY!!!
Kompania FM lider ne fushen e kozmetikes,e pranishme ne 52 shtete te botes prej 3 muajve ka startuar edhe ne Shqiperi.
Nqs jeni te interesuar te mesoni nje lloj te ri marketingu i cili shume shpejt do jete marketingu kryesor ne Shqiperi, te fitoni rroga te standartit europian dhe te jeni liderat e ardhshem te kompanise atehere kontaktoni ne keto adresa:

e-mail:mar-in12@hotmail.com
cel:0695795599

Kompania: Fm Group
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Ervis Lame
Industria: Marketing
Adresa: Rruga" Hoxha Tahsim" 50 m mbi optika |Roma
Qyteti: Tirane
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: 0695795599
Fax:
E-mail: mar-in12@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 12/09/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.