KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Republika e Kosovės Komuna e Gjilanit

Faqja e Gjilanit ju ofron mundėsi qytetarėve tė kėsaj komune, por edhe mė gjerė, qė tė informohen me punėn e institucioneve, tė cilat iu shėrbejnė atyre, sukseset dhe sfidat, preokupimet dhe planet pėr tė ardhmen. Qytetarėt kanė tė drejtė tė jenė tė informuar dhe tė kėrkojnė transparencė nė vendimmarrje nga tė zgjedhurit e tyre. Komuna e Gjilanit e garanton kėtė nė mėnyrėn mė tė mirė.

Kompania: Republika e Kosovės Komuna e Gjilanit
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues:
Adresa: Gjilan
Qyteti: Gjilan
Kodi Postar: 60000
Shteti: Kosovė
Tel: 028 0 320 781
Fax:
E-mail: info@gjilani-komuna.org  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.kk.rks-gov.net
Regjistruar me: 22/10/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.