KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Ministria e Drejtėsisė

Kompania: Ministria e Drejtėsisė
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues:
Industria: Qeveri/Sociale
Adresa: Ish–Ndėrtesa e “Rilindjes” kati i 7-tė
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 00381 200 18 001
Fax:
E-mail: ministriaedrejtesise@ks-gov.net  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.md-ks.org
Regjistruar me: 01/11/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 10
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.