KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Republika e Kosoves Komuna e Malishevės

- Faqja e Malishevės ėshtė faqe nė tė cilėn qytetarėt e Komunės sonė, por edhe mė gjėrė, mund tė informohen pėr punėn dhe tė arriturat tona, por edhe me preokupimet tona dhe tė qytetarėve tanė.

Kompania: Republika e Kosoves Komuna e Malishevės
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Zyra e Personelit
Industria: Qeveri/Sociale
Adresa: Malishevė
Qyteti: Malishevė
Kodi Postar: 24000
Shteti: Kosovė
Tel: 029 269 043
Fax:
E-mail: kmalisheve@gmail.com   [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.kk.rks-gov.net
Regjistruar me: 02/11/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 3
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.