KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Rikon

- Rikon furnizon me linje tė gjerė tė fotokopjuesve, printereve, skanereve, faksave dhe projektoreve tė cilat janė nė hap me kohėn e teknologjisė sė re. Ne kemi pajisje pėr tė siguruar zgjidhje pėr ēdo lloj kėrkesė dhe i pėrshtatemi ēdo lloj buxheti.
- Nė teknologji digjitale, fotokopjuesit tani janė multi-funksional me aftėsinė pėr shtyp, skan dhe faks. Fotokopjuesit Ricoh dhe paisjet multi-funksional janė ndėrtuar pėr tė trajtuar tė gjitha kėrkesat e zyrės tuaj.

Kompania: Rikon
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues:
Industria: Industri/Prodhimtari
Adresa: Lagjja Arbėria nr.56
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 00381 38 604070
Fax: 00381 38 604070
E-mail: info@rikon-ks.com   [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.rikon-ks.com
Regjistruar me: 07/11/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.