KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
AL-PETROL-

Hoteleri, Furnizimi me ushqim, Shėrbimi me ushqim, Bari; Punėt nė mikėpritje, turizėm dhe argėtim

Kompania: AL-PETROL
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues:
Industria: Industri/Prodhimtari
Adresa: Prishtinė
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: alpetrol@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 03/12/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 6
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.