KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Coca - Cola Bottling Shqiperia

Kompania: Coca - Cola Bottling Shqiperia
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Coca - Cola Bottling Shqiperia
Adresa: Autostrada Tirane-Durres km 5 Kashar
Qyteti: Tirana
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: 048200431
Fax: 048200430
E-mail: bele@cocacola.al  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.cocacola.al
Regjistruar me: 27/09/2006
Gjithsejt punė tė shpallura: 4
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.